Znaleziono 62 wyniki

autor: andzik
czw lip 14, 2022 10:45 pm
Forum: Zdrowie / Uroda / Moda / Macierzyństwo
Temat: Odchudzanie
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 624

Re: Odchudzanie

Łatwy to proces z pewnością nie jest, no ale jak się odpowiednio zmotywujemy to wszystko jesteśmy w stanie osiągnąć. Spora grupa osób korzysta z zabiegów takich jak kriolipoliza https://novoderm.pl/kriolipoliza-coolderm-360-alpha/ żeby szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę.
autor: andzik
czw lip 14, 2022 12:27 am
Forum: Hyde Park
Temat: Auto z salonu
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 107

Re: Auto z salonu

Jeśli kupisz takie auto to gratulacje no i musisz o niego dbać żeby cały czas dobrze się prezentowało. Zajrzyj na https://showcarshine.pl/ gdzie znajdziesz dobre produkty które z pewnością się sprawdzą ;)
autor: andzik
pt kwie 29, 2022 1:07 am
Forum: Sprzęt domowy
Temat: Polecana agencja tworząca firmowe strony internetowe?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 215

Polecana agencja tworząca firmowe strony internetowe?

W tym temacie zwróciłam się do https://iguanastudio.pl/tworzenie-stron-www-szczecin. Moim zdaniem to eksperci, którzy poznali moją firmę i wiedzieli jak całość skomponować, by strona była przejrzysta, ale też wyrażała styl marki.
autor: andzik
czw kwie 28, 2022 1:24 pm
Forum: Biznes / Edukacja / Polityka / Finanse
Temat: Skuteczne inwestowanie
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 2532

Re: Skuteczne inwestowanie

Ja może i nie inwestuję pieniędzy, a odkładam na koncie w ppk. Wiele się słyszy, że emerytury są niskie i niewystarczające, także wolę się odpowiednio zabezpieczyć i mieć jakieś oszczędności żebym mogła swobodnie odpoczywać i cieszyć się z wolnego czasu.
autor: andzik
sob kwie 23, 2022 9:35 pm
Forum: Zielona energia
Temat: Ciekawy sposób na zarabianie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 143

Ciekawy sposób na zarabianie

Ostatnio zapisałam się do ciekawego projektu e-pensja opinie który zapowiadał całość pozytywnie. I po czasie, w tym spędzonym, mogę to potwierdzić. To nie tylko sposoby jak pozyskiwać i zarządzać finansami poprzez internet, ale i sposób jak na to patrzeć, jak się do tego odnosić, by też całościowo b...
autor: andzik
wt kwie 05, 2022 12:37 am
Forum: Biznes / Edukacja / Polityka / Finanse
Temat: Własny biznes
Odpowiedzi: 135
Odsłony: 7425

Re: Własny biznes

Chcąc udoskonalić swój biznes postawiłam na unowocześnienie zarządzaniem dokumentacji poprzez https://ready-os.com/pl/. Moim zdaniem bardzo wygodny w obsłudze system gdzie mam pełne dane z CRM jak i przegląd swobodny faktur.
autor: andzik
pt kwie 01, 2022 12:21 am
Forum: Biznes / Edukacja / Polityka / Finanse
Temat: Skuteczne inwestowanie
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 2532

Re: Skuteczne inwestowanie

Ja ostatnio skusiłam się na zakup kilku akcji PZU, po tym jak ostatni rok zaliczyli mocno ponad oczekiwania mimo pandemii czy inflacji. Teraz sytuacja gospodarcza też nie rozpieszcza, ale jak już udowodnili i na takie okoliczności mają dobry biznes plan
autor: andzik
pt kwie 01, 2022 12:21 am
Forum: Hyde Park
Temat: inwestycja
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 361

Re: inwestycja

Obecnie dobrym sposobem w bezpieczną inwestycję są akcje PZU. Grupa pokazała, że dobra strategią biznesową wyprowadzili oczekiwania finansowe ponad normę mimo złych warunków gospodarczych, co zapowiada i ten rok z dobrym wynikiem
autor: andzik
wt mar 29, 2022 9:09 pm
Forum: Zdrowie / Uroda / Moda / Macierzyństwo
Temat: Polecany protetyk słuchu
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 56

Polecany protetyk słuchu

Tu polecam zajrzeć na stronę https://modelowaniesluchu.pl/ gdzie można umówić się na wizytę do protetyka z doświadczeniem. Ten przebada słuch i pod ewentualną wadę dobierze dobry aparat słuchowy z czego sama skorzystałam. W Szczecinie zdecydowanie jest to najlepsza placówka.
autor: andzik
ndz mar 27, 2022 7:23 pm
Forum: Zielona energia
Temat: psycholog
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1166

Re: psycholog

Mając jakiekolwiek problemy, nie warto z tym walczyć, a lepiej udac się ekspertów, którzy wiedzą jak pomóc. Polecić tu mogę centrum zdrowia psychicznego https://mindhealth.pl gdzie szczegółowo przebadali mój przypadek by dobrać odpowiednie metody, do leczenia mojej nerwicy, co niestety coraz mocniej...