Medycyna estetyczna

Tamir

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Tamir » pt gru 31, 2021 1:49 am

Pół roku temu zapisałam się się na labioplastykę, ponieważ miałam dosyć duży problem z nadmiernie przerośniętymi wargami sromowymi . Zabieg miałam wykonany w bardzo profesjonalnej klinice jak Olmedical. Cieszę się, że tutaj trafiłam, ponieważ pracują tu lekarze , którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Efekty są po prostu zachwycające, pozbyłam się dyskomfortu.

ada

Post autor: ada » wt sty 25, 2022 10:26 pm

Ja ostatnio trafiłam na ofertę tego gabinetu kosmetycznego innowacyjnakosmetologia/com/ i zastanawiam się nad umówieniem się tam m.in na botoks. Chciałabym w koncu bardziej o siebie zadbać, bo czuje się ze sobą bardzo źle. Zaniedbalam się w ostatnich latach i czuję, że to jest odpowiedni czas by coś dla siebie zrobić. W koncu chce mi się o siebie dbać!

hejna

Post autor: hejna » wt lut 01, 2022 6:49 am

Ważną kwestią jest wyposażenie gabinetu medycyny estetycznej. Ja korzystam z oferty tej hurtowni permanent24/pl/ i bardzo polecam. Oferują szeroki asortyment, a przy tym przystępne ceny i ekspresową wysyłkę. Same się przekonajcie.

andzik

Post autor: andzik » czw lut 10, 2022 1:27 pm

Niedługo dzień kobiet to planuję udać się w końcu na kilka zabiegów medycyny estetycznej by zrobić coś dla siebie i bardziej się sobie podobać. Już mam na oku klinikę novoderm novoderm/pl/ i prawdopodobnie tutaj uzyskam swój wymarzony i lepszy wygląd :)

susan

Post autor: susan » wt lut 15, 2022 5:54 pm

Odkryłam ostatnio super zabiegi karboksyterapii. Można je stosować na twarz i na ciało. Świetnie ujędrniają i wygładzają skórę. Poczytacie o nich więcej na stronie Neonii: neonia/com/pl/kosmetyka-pielegnacyjna/karboksyterapia/ .

żubr

Post autor: żubr » ndz cze 26, 2022 12:36 pm

Najważniejsze jest jednak by wybrać porządny sprzęt do swojej kliniki. Ostatnio natrafiłam na bardzo dobrą ofertę jaką posiada shar-pol/pl/ i powiem wam, że tutaj bez problemu wybrałam coś odpowiedniego, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć

Mniejsza1999

Post autor: Mniejsza1999 » czw sty 12, 2023 9:43 am

Bardzo atrakcyjną ofertę znajdziecie w gabinecie https://laserskincare.pl/
Oferują wiele zabiegów z medycyny estetycznej i mogą pochwalić się atrakcyjnymi cenami i nowoczesnymi innowacjami

ODPOWIEDZ