Jak pielegnować włosy

Mniejsza1999
Posty: 282
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:43 pm

Jak pielegnować włosy

Post autor: Mniejsza1999 » śr lis 24, 2021 7:49 pm

"Zastanawiasz się co będzie najlepsze do pielegnacji Twoich włosów?

Odpowiedź jest prosta! Profesjonalne kosmetyki oczywiście! :)

Ja do pielęgnacji swoich farbowanych włosów używam kosmetyków ze sklepu O My Hair! mają bardzo duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach, a seria chroma id, to istne cudo :)

Zobaczcie sami ofertę, a będziecie bardzo zadowoleni z efektów :)
"

Lili
Posty: 125
Rejestracja: śr paź 28, 2020 7:23 pm

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: Lili » czw gru 02, 2021 3:05 pm

Ważne będą też akcesoria do włosów. Trzeba wybierać takie, które ich nie niszczą. Ładnie prezentują się takie opaski z kokardą gorteks/com/pl/product-pol-1909-Opaska-do-wlosow-z-kokarda.html . Są teraz bardzo modne i mogą być stylowym dodatkiem do wielu stylizacji. No i są bezpieczne dla włosów.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: hejna » ndz gru 05, 2021 6:47 pm

Nasza skóra to naturalna bariera ochronna ciała. Warto zwrócić uwagę w jaki sposób ją pielęgnujemy. W sklepie z ekologicznymi kosmetykami novakosmetyki/pl/pl/79-kosmetyki-dla-wegan-i-wegetarian wśród popularnych marek tanich kosmetyków znajdziesz preparaty do pielęgnacji ust, twarzy, ciała, włosów, a także bezpieczne produkty dla kobiet w ciąży.

bożenkaa
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:56 pm

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: bożenkaa » czw gru 16, 2021 11:07 pm

Ja przykładowo ostatnio też przekonałam się do produktów marki avon, bo siostra dołączyła do ich klubu i teraz działa jako avon konsultantka. Także teraz to wykorzystałam i kupiłam poprzez nią kilka produktów, która w sumie zrobiły na mnie pozytywne wrażenie.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: zuzula12 » ndz sty 02, 2022 8:44 pm

Z pewnością na kondycję włosów ma wpływ kosmetyków których używacie do ich pielęgnacji. Polecam Wam planetads/pl/pl/c/Hydrolaty/52 , jest to strona na której kupicie wysokiej jakości kosmetyki wykonane z naturalnych składników. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.

unknown
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:53 pm

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: unknown » śr sty 19, 2022 12:50 am

Aby Twoje włosy były w dobrej kondycji, musisz pielęgnować je dobrej jakości kosmetykami. Prowadzę sklep wielobranżowy i wszelkie kosmetyki zamawiamy z hurtowni roem/pl/. Mają naprawdę spory wybór kosmetyków w rozsądnych cenach, dlatego naprawdę nam się to opłaca.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: ada » czw sty 27, 2022 4:02 pm

Ja od jakiegoś czasu kupuję głównie przez internet. Taka forma zakupów najbardziej mi odpowiada, bo nie przepadam za chodzeniem po sklepach. Na madlensklep/pl/pol_m_Karnawalowa-Wyprzedaz-1761.html znalazłam dzisiaj ogromną karnawałową wyprzedaż i zamówiłam trochę kosmetyków i rzeczy do domu. Aż żal było nie skorzystać.

Awatar użytkownika
Laqiur56
Posty: 488
Rejestracja: czw maja 09, 2019 4:02 am

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: Laqiur56 » czw mar 03, 2022 3:53 pm

Cześć wszystkim - zależy mi na tym, aby zakupić odżywki koloryzujące, które mogłabym nanieść na moje odrosty, najlepiej w sprayu. Zależy mi na produkcie najwyższej jakości, chociaż oczywiście cena też ma tutaj znaczenie. Z góry dziękuję za wasze wsparcie!
Wystarczy zmienić punkt widzenia, a perspektywa ulega całkowitemu przewartościowaniu

jola10
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:04 pm

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: jola10 » czw cze 02, 2022 7:33 pm

Wiadomo, że odpowiednia pielęgnacja sprawi, że włosy będą piękne i mocne. Dlatego lepiej wybrać renomowane marki, takie jak Davines. Ich kosmetyki mają w składzie naturalne składniki. Firma dba też o ekologię, korzystają z odnawialnych źródeł energii. Znajdziecie tam szampony, odżywki i olejki. Szczegóły na temat marki są tutaj bellita/pl/davines .

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: Jak pielegnować włosy

Post autor: kasiunia » pt cze 03, 2022 8:21 am

Możliwości , jeśli chodzi o pielęgnację i poprawianie naszej urody mamy mnóstwo. Nikogo nie dziwią doczepiane włosy a tym bardziej ich farbowanie. Także wiele można zrobić z makijażem albo oprawą oczu. Korzystacie może ze sztucznych rzęs ? Też tego nie robiłam ale po namowie koleżanek z pracy - darmarsklep/pl/sztuczne-rzesy-na-pasku/ardell-natural-sztuczne-rzesy-na-pasku-134-black spróbowałam i jestem bardzo zadowolona. Spróbujcie i wy.

ODPOWIEDZ