Stylizacje ubioru

deborah

Stylizacje ubioru

Post autor: deborah » pt sty 14, 2022 11:03 am

Szukam stylistki, która realizuje stylizacje ubioru Kraków. Jaką możecie mi polecić?

Olcia_1

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Olcia_1 » czw sty 20, 2022 2:03 pm

Wydaje mi się, że nie potrzebna jest stylistka. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki i stylizacja będzie wyglądała fenomenalnie. Osobiście lubię biżuterie od https://sadva.pl/pl/. Zawsze u nich zamawiam, bo mają świetną jakość. Ceny również są atrakcyjne, czasem zdarzają się nawet większe promocje.

bryza

Post autor: bryza » ndz sty 30, 2022 12:46 pm

Też mi się tak wydaje. Jeśli nie ma ktoś pomysłu co do stylizacji wystarczy przejrzeć np. blogi modowe i poszukać inspiracji. Tyczy się to kobiet i mężczyzn. Bardzo uniwersalna i praktycznie nadająca się do wszystkiego jest polówka. Koszulka oczywiście jeśli wykonana z dobrych materiałów spokojnie posłuży w przypadku różnych stylizacji

ada

Post autor: ada » ndz maja 01, 2022 11:47 am

Ja uważam, że na stylizację składa się również biżuteria i ładne paznokcie. Tutaj https://zwierciadlo.pl/moda-i-uroda/525 ... zenie.read znalazłam ostatnio świetne pomysły na stylizacje paznokci :) Na pewno wykorzystam kilka z nich. Staram się co trzy tygodnie robić nowy manicure. Dłonie to nasza wizytówka. Zgadzacie się z tym?

kasiunia

Post autor: kasiunia » śr maja 18, 2022 6:35 pm

Jeśli chcecie się dowiedzieć trochę więcej o modzie, o ciuchach to zapraszam was do lektury bloga modowego. Warto dowiedzieć się przecież jak powinna wygladać przykładowo wygodna bluza męska .Zresztą na stronach tego bloga znaleźć można o wiele więcej informacji dotyczących właściwych wyborów różnych elementów garderoby. Serdecznie zapraszam

ODPOWIEDZ