Bielizna

Lara72
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 25, 2020 7:44 pm

Bielizna

Post autor: Lara72 » śr lip 01, 2020 6:39 pm

Gdy interesuje Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - strumpfe24.de .

Joleczka091
Posty: 36
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 9:09 pm

Re: Bielizna

Post autor: Joleczka091 » pt sie 14, 2020 10:15 pm

Tez jakiś czas temu poszukiwałam fajnej bielizny w sklepach internetowych i trafiłam tutaj - triumfomania/pl/biustonosze/darling-spotlight-whu-9 Zachwycił mnie przede wszystkim ogromny wybór zarówno bielizny damskiej jak i męskiej. Do tego wzory są bardzo ciekawe i wykonane z porządnych materiałów.

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Bielizna

Post autor: Tekla » śr sie 19, 2020 10:02 am

A gdzie zaopatrujecie się w bieliznę nocną? Ja na przykład widziałam ostatnio bardzo ładne i stylowe długie koszule nocne damskie w sklepie internetowym mewa24/pl/384-koszule-nocne-damskie-dlugie. Ich ceny nie są tam wcale wygórowane, więc wydaje mi się, że warto byłoby się tam rozejrzeć :) A Wy co o tym sądzicie?

latino
Posty: 94
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:32 pm

Re: Bielizna

Post autor: latino » śr lis 11, 2020 12:59 pm

Wiele ciekawych propozycji na pewno znajdziecie w tym sklepie gorteks/com/pl/product-pol-1644-Charlize-PG1-polgorset-push-up.html . Mają tam bowiem szeroki wybór biustonoszy, ale nie tylko. Na pewno kojarzycie tę markę. Gorteks jest znanym i cenionym od lat producentem. Oferuje wiele różnych modeli bielizny na różne okazje i dopasowane do konkretnych potrzeb.

pigment
Posty: 110
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:48 pm

Re: Bielizna

Post autor: pigment » wt gru 01, 2020 10:13 am

Jeśli chodzi o bieliznę to przekonałam się do kupowaniu jej przez internet. Bo jednak w taki sposób mogę znaleźć dokładnie to czego poszukuję i to za całkiem fajne promocyjne ceny. I tak chociażby w hurtownia wólka kosowska hurtownialuka/pl/pl/ mają bardzo ciekawą ofertę wartą rozważania. Przynajmniej w taki sposób mąż nie widzi ile i na co konkretnie wydaję

dama
Posty: 236
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:52 am

Re: Bielizna

Post autor: dama » pn lut 22, 2021 10:40 am

No dobra, może wam się wyda dziwne, że o to pytam, ale muszę. Czy wam również wydaje się, że skarpety dla narciarzy ro ciekawy element ubioru? Że to fikuśne coś można zaliczyć do bielizny? Na pewno zaliczamy do tej sekcji majtki, biustonosze, halki, zestawy sexi na wieczór.. .A co ze skarpetkami? Jaka waszym zdaniem jest kwalifikacja tych akurat elementów? Chętnie o tym poczytam.

plaszczka
Posty: 224
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:14 pm

Re: Bielizna

Post autor: plaszczka » śr lut 24, 2021 12:06 pm

Ja ostatnio sporo testuje nowe marki i bardzo podoba mi się bielizna która przyszla do mnie od maybella/pl/ :) Przyjemne materiały, no i naprawdę nic się nie dzieje mimo częstego wykorzystywania i prania

Loxa
Posty: 230
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:53 pm

Re: Bielizna

Post autor: Loxa » sob lut 27, 2021 3:37 pm

Dosyć często miałem problem z tym co kupić bliskiej osobie i na co zwrócić uwagę podczas takich zakupów. Dobrze, ze trafiłem na poradnik na mybaze mybaze/com/pl/mezczyzna/poradnik/zmyslowa-bielizna-na-prezent-poradnik-dla-mezczyzn/ , bo trochę bardziej się rozeznałem i łatwiej jest mi coś kupić.

salomea
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:56 pm

Re: Bielizna

Post autor: salomea » śr mar 10, 2021 6:20 pm

bardzo fajną bieliznę widziałam cakiem niedawno na orirose/pl mają sporo produktów wyszczuplających w dobrej cenie.

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Bielizna

Post autor: bryza » sob maja 22, 2021 12:13 pm

Skoro jesteśmy przy temacie to powiedzcie w jaki sposób pierzecie bieliznę? Używacie takie woreczki do prania bielizny i wrzucacie do pralki? Czy jednak pranie ręczne?

ODPOWIEDZ