Przepisy kulinarne

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 3:05 pm

Przepisy kulinarne

Post autor: Marzena21 » pn paź 12, 2020 6:04 pm

Jeśli interesuje Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - kuchniana102/pl .

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Tekla » ndz lis 01, 2020 10:38 am

A czy znacie jakieś przepisy na dania kuchni indyjskiej? Widziałam, że na stronie internetowej jawo2008/pl/238-przyprawy-indyjskie można zamówić wysokiej jakości indyjskie przyprawy. Do jakich potraw można je wykorzystać?

LaGata
Posty: 90
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:53 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: LaGata » czw lis 19, 2020 4:29 pm

Ja prowadzę kilka przepisników :) Nie lubię zbyt często powtarzać potraw więc korzystam zawsze z czegoś nowego. Polecam każdemu kto nie przepada za jedzeniem rosołu kilka dni w tygodniu :) Fajne przepisniki znajdziecie na stronie taniomania/pl/t/przepisnik .

bożenkaa
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:56 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: bożenkaa » pn sty 18, 2021 11:35 pm

Jak interesują was zdrowe i smaczne przepisy, to najlepiej zaglądać sobie na takie blogi dietly/pl/blog/swiateczne-przepisy . Tam nawet znajdziecie super propozycje na świąteczne przepisy. Wszystko macie objaśniona i podany skład. Także tylko działać....

plaszczka
Posty: 224
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:14 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: plaszczka » czw lut 04, 2021 3:05 pm

ooo super opcja! a macie moze jakies ciekawe przepisy z uzyciem kolendry :D? ostatnio zagoscila u mnie w domu kolendra w doniczce i zastanawiam sie do czego moglabym ja jeszcze dodawac lub co z niej zrobic

pigment
Posty: 110
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:48 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: pigment » pn lut 08, 2021 9:39 am

Ależ to oczywiste, że większość osób interesuje się przepisami kulinarnymi. Bo dzięki temu możemy nie tylko znaleźć jakiś świetny przepis ale także możemy dowiedzieć się gdzie i co dobrej jakości możemy dostać. Tak jak w przypadku wyrobów mięsnych to nigdzie indziej jak w Karol – Zakłady Mięsne najlepszej jakości nie dostaniemy. Także ja na pewno koniecznie muszę się zapoznać z ich ofertą.

monia8natka
Posty: 122
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:17 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: monia8natka » pn lut 22, 2021 11:43 am

Osobiście bardzo lubię gotować zwłaszcza wszelkie dania mięsne i desery, które są na bazie galaretek. Z tego względu najczęściej używam żelatyny. Kupuję ją na jawo2008/pl/371-zelatyna-spozywcza.html, bo mają ją w dobrej cenie za większe opakowanie.

wanila
Posty: 102
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:01 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: wanila » pn lut 22, 2021 2:07 pm

Tak, teraz jest moda na domowe jedzenie co mnie też zresztą bardzo cieszy. Ja swoje ulubione przepisy wyszukałam tutaj przepisy/pl/ , lubię jej bo są sprawdzone i zawsze się te potrawy udają

pigment
Posty: 110
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:48 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: pigment » śr mar 03, 2021 6:14 pm

Skoro mowa o przepisach to wiecie, że mi udało się znaleźć stir fry z boczniakami przepis ? Bo słyszałam od kilku znajomych coś na ten temat ale nie wiedziałam dokładnie co to takiego jest. Więc tak długo przeszukiwałam internet aż w końcu udało mi się ten przepis znaleźć. A Wy jak często próbujecie jakiś nowych i może mniej sprawdzonych przepisów kulinarnych?

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: zuzula12 » wt sie 24, 2021 7:40 pm

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę mowisalmon/pl/przepisy/losos-zapiekany-w-sosie-ze-szpinakiem-i-suszonymi-pomidorami/ , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę produktów z łososia MOWI. Dodatkowo na stronie znajdziecie wiele przepisów, dzięki którym przygotujecie fantastycznego łososia w każdy możliwy sposób.

ODPOWIEDZ