Sklep z gąbkami do makijażu

Awatar użytkownika
Laqiur56

Sklep z gąbkami do makijażu

Post autor: Laqiur56 » wt kwie 28, 2020 3:50 pm

Ostatnio zastanawiam się nad kupnem nowej gąbki do makijażu dla swojej żony, ponieważ ostatnio coś narzeka na swoją obecną. Szukam więc dobrego i sprawdzonego sklepu, który oferuje takie produkty dobrej jakości. Polecicie coś sensownego? Ostatnio trafiłem na tą stronę https://drogeriadlaciebie.pl/Gabki-i-puszki-c250 . Z tego co widzę to mają oni dość szeroki wybór takich produktów. Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
Wystarczy zmienić punkt widzenia, a perspektywa ulega całkowitemu przewartościowaniu

pigment

Re: Sklep z gąbkami do makijażu

Post autor: pigment » pn cze 08, 2020 8:49 am

Cześć. Co do takich gąbek to sama bardzo chętnie poznam jakiś dobry i sprawdzony sklep z gąbkami do makijażu bo jednak każdy kosmetyk najlepiej jest kłaść przy pomocy takiej gąbeczki. Dlatego też szukałam pudru takiego już z gąbką. I tak koleżanka poleciła mi tę drogerię perfumesco/pl/puder-do-twarzy w której mają bardzo duży wybór w takich kosmetykach i to nawet w dobrej cenie

akacja56

Post autor: akacja56 » wt lis 24, 2020 7:53 pm

Ja ostatnio widziałam ciekawe propozycje kosmetyków pudrów na aruba.rzeszow/pl/pl/40-pudry-do-twarzy . Uwielbiam dobre kosmetyki, które nie niszczą tak cery jak inne. Czasem warto zainwestować i coś lepszego kupić.

uno

Post autor: uno » pn gru 21, 2020 4:35 pm

Dobrej jakości kosmetyki jak i akcesoria do nich tutaj eveline/pl/cialo/rodzaj/pielegnacja-dloni możecie zamówić. Ja zamawiałam tam krem do moich rąk, mam zniszczoną skórę i potrzebowałam czegoś co ją nawilży i odżywi. Jestem zadowolona z kremu więc mają je skuteczne.

hejna

Post autor: hejna » wt lut 09, 2021 8:33 am

W sieci nie brakuje takich sklepów, więc na pewno znajdziecie coś co wam odpowiada :) Poza tym, pomyślcie też o tym żeby kupić organizer na kosmetyki i akcesoria kosmetyczce. Ja bardzo polecam, bo w końcu mam porządek w moich rzeczach.

ODPOWIEDZ