Opakowania foliowe

Awatar użytkownika
Laqiur56
Posty: 488
Rejestracja: czw maja 09, 2019 4:02 am

Opakowania foliowe

Post autor: Laqiur56 » ndz mar 28, 2021 7:04 pm

Cześć! Od jakiegoś czasu poszukuję producenta opakowań foliowych. Oczywiście zależy mi na tym, żeby były one ekologiczne. Rozmawiałem o tym ze swoją znajomą i ta wysłała mi taki link https://www.efekt.eu/oferta/rozne . Warto się zdecydować na tą firmę? Może ktoś z was miał z nią styczność?
Wystarczy zmienić punkt widzenia, a perspektywa ulega całkowitemu przewartościowaniu

latino
Posty: 94
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:32 pm

Re: Opakowania foliowe

Post autor: latino » pn kwie 12, 2021 12:58 am

Jeśli poszukujecie innowacyjnych opakowań, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj stark/pl/termoformowanie/ . Ten producent oferuje wiele różnych i przede wszystkim ciekawych rozwiązań. Trzeba przede wszystkim stawiać na jakość, aby takie opakowanie dobrze zabezpieczało produkt i dobrze go eksponowało, bo to jest ważne.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Opakowania foliowe

Post autor: zuzula12 » wt maja 17, 2022 6:01 pm

Czy wiecie czym są woreczki strunowe i dlaczego są tak często stosowane? Polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie kb/pl/porady/woreczki-strunowe-ktore-zaskocza-cie-swoja-uniwersalnoscia-_wp21/ . Branża opakowań wysyłkowych przeżywa obecnie ogromny rozwój, a to głównie ze względu na stale rosnącą popularność zakupów w sklepach internetowych.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Opakowania foliowe

Post autor: ada » wt cze 28, 2022 8:15 am

Solidne opakowania znajdziesz tutaj pakujto/pl/product-category/tektura-i-kartony/tektura-falista/ Zobacz sobie. Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem stamtąd kartonów i folii. Mają bardzo konkurencyjne ceny i świetną jakość. Myślę, że te opakowania w końcu spełnią moje oczekiwania.

burbon
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:44 am

Re: Opakowania foliowe

Post autor: burbon » czw lip 07, 2022 2:54 pm

opakowania foliowe mozna tez zamowic tutaj yanko/com/pl/ warto sobie zerknac na ich oferte , na pewno uda sie zamowic to co potrzebne

plaszczka
Posty: 224
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:14 pm

Re: Opakowania foliowe

Post autor: plaszczka » ndz lip 10, 2022 3:13 pm

Spojrzyjcie sobie tez na oferte sklepu pakolandia/pl/ oni sie specjalizuja w opakowaniach, maja naprawde dobra jakosc i z tego co kojarze spory wybor

ODPOWIEDZ