Skuteczne inwestowanie

żubr

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: żubr » ndz lip 04, 2021 2:24 pm

A może warto wybrać platformę inwestycyjną XTB? Jestem pewny, że będzie zadowoleni z jej użytkowania. Ten broker jest mega dobry i bezpieczny

uno

Post autor: uno » pt lip 16, 2021 9:02 pm

Inwestycje mieszkaniowe to niestety duże ryzyko i ogromny nakład finansowy. Moim zdaniem lepiej jest podejmować się mniejszych inwestycji. Na stronie: ipopema/pl/ jest oferta, na którą warto się przy tej okazji zdecydować. Przyjrzyj się jej dokładniej.

hejna

Post autor: hejna » wt lip 20, 2021 8:57 am

Nie raz przekonałam się w tym, że najlepszym wyborem są mieszkania inwestycyjne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać i na co zwracać uwagę przy konkretnych ofertach. Tak czy siak, polecam wam zajrzec w wolnej chwili na condo/pl/ gdzie znajdziecie całą masę ofert, wartych uwagi.

pigment

Post autor: pigment » ndz paź 03, 2021 9:53 am

Skuteczne inwestowanie może przynieść nam wiele korzyści na przyszłość. Dlatego też warto pomyśleć o chociażby emeryturze. I tak też między innymi indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego I tak też postanowiłam nieco więcej na ten temat dowiedzieć się. Bo mimo wszystko jakoś o swoją przyszłość musimy zadbać.

kasiunia

Post autor: kasiunia » pn lis 22, 2021 11:56 am

Czy jest coś takiego jak skuteczne finansowanie ? Uważam ,że tak ale osoba inwestując swoje środki powinna zawsze mieć na względzie fakt ,że może je stracić, słowem trzeba zaakceptować ryzyko. Do dyspozycji mamy wiele instrumentów finansowych, dzięki którym pomnożymy nasze oszczędności. Prześledźcie notowania funduszy inwestycyjnych i znajdźcie taki, który będzie wam odpowiadał jeśli chodzi o poziom ryzyka i oferowane zyski.

Tamir

Post autor: Tamir » pn lis 29, 2021 4:58 pm

bezpieczniej chyba będzie po prostu jak zaczniemy oszczędzać, przynajmniej będziemy pewni tych pieniędzy. Ja właśnie od kilku miesięcy odkładam w ppk i muszę przyznać że jest to bardzo fajna sprawa bo oprócz moich pieniędzy dodatkowo państwo i mój pracodawca się dokłada. Więc moim zdaniem naprawde warto :)

wanila

Post autor: wanila » wt gru 28, 2021 3:02 pm

Myślę podobnie,też uważam że warto z ppk oszczędzać, zwłaszcza że tu subiektywnieofinansach/pl/wypisales-sie-z-ppk-oni-policzyli-ile-straciles-ile-bys-dostal-gdybys-poczekal/ czytałam jak Samcik wyliczał ile można było zyskać już po pierwszym roku z programem

unknown

Post autor: unknown » pt gru 31, 2021 1:04 am

Moim zdaniem jednym z ciekawszych sposobem na inwestycje są pożyczki społecznościowe. Na platformie crowdfundingowej futurecapital/pl/ można takie pożyczki udzielać firmom na bardzo korzystnych dla nas warunkach, próbowaliście kiedyś?

bryza

Post autor: bryza » pt sty 07, 2022 1:40 am

Uważam, że trzeba swoje oszczędności gdzieś inwestować tak by się one pomnażały. Po prostu trzeba mieć zabezpieczenie na stare lata, kiedy przyjdzie emerytura. I tutaj na pewno warto poczytać odnośnie ike wypłata - jak to wygląda, jakie trzeba warunki spełnić itd.

plaszczka

Post autor: plaszczka » śr sty 12, 2022 6:14 pm

Dobrze jest roznicowac kapital i czesc srodkow zainwestowac w nieruchomosci. Moim zdaniem na projekty deweloperskie novafinances/pl/ warto postawic, bo faktycznie dbaja o zyski dla inwestorow

ODPOWIEDZ