Skuteczne inwestowanie

andzik
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 16, 2021 11:21 am

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: andzik » czw kwie 28, 2022 1:24 pm

Ja może i nie inwestuję pieniędzy, a odkładam na koncie w ppk. Wiele się słyszy, że emerytury są niskie i niewystarczające, także wolę się odpowiednio zabezpieczyć i mieć jakieś oszczędności żebym mogła swobodnie odpoczywać i cieszyć się z wolnego czasu.

januszwit
Posty: 102
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:18 am

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: januszwit » czw maja 12, 2022 1:57 pm

"Cudze chwalcie swego nie znacie ;) Zachęcam obczaić co się szykuje na naszym rynku w związku z kryptowalutami i biznesem konopnym. Polecam i wbijać na kanał cannumi na discordzie discord.gg/eQuAypvA5Y



:D
"

Tamir
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:55 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: Tamir » wt maja 31, 2022 8:05 pm

Czy wiecie jak wygląda doradztwo biznesowe? Warto zajrzeć do assay/pl znajdziecie tutaj wiele przydatnych informacji Moim zdaniem to całkiem spoko opcja, tylko trzeba się wdrożyc

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: natala » śr cze 29, 2022 6:07 pm

Właściwie to mnie zaciekawiło opisane tutaj assay/pl/blog/inwestowanie-dlugoterminowe/ inwestowanie skoncentrowane i wiem, że to będzie dobrym pomysłem, bo wiecie, nie każdy ma możliwości i nie zawsze wiadomo, c o to z tego będzie. Dlatego trzeba różnorako próbować. Nie wiem, jakoś tak mi to tu wychodzi.

fredek
Posty: 136
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:55 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: fredek » pt lip 15, 2022 6:37 pm

Mi najlepiej inwestuje się za pomocą aplikacji wealthseed.eu/ :) Wygodna i intuicyjna w obsłudze aplikacja, która przede wszystkim daje wiele opcji inwestowania pieniędzy. Możecie z jej pomocą inwestować w światowe akcje i ETFy, fundusze inwestycyjne i wymiana walut :)

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: kasiunia » wt lip 19, 2022 9:43 am

Czy jest coś takiego jak skuteczne inwestowanie? Pewnie tak ale nikt nie da nam gwarancji ,że nasza inwestycja na pewno przyniesie nam zysk. Trzeba pamiętać ,że inwestowanie powiązane jest z ryzykiem inwestycyjnym i trzeba go ocenić i zaakceptować. Jedni inwestują w nieruchomości inni na giełdzie. Czasami zdarza się ,że splot zdarzeń powoduje panikę na giełdzie . Trzeba mieć tego świadomość i umieć sobie z tym poradzić .Panika na giełdzie to zjawisko niepożądane ,mogące wyrządzić wiele złego.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: zuzula12 » wt lip 19, 2022 9:52 pm

Czy są tutaj osoby prowadzące własny biznes lub potrzebujące zdjęć VHR? Jeżeli tak, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie wlasnybiznes.eu/czym-jest-program-copernicus , gdzie dowiecie się czym jest europejski projekt Copernicus.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: ada » ndz lip 31, 2022 9:23 pm

A co sądzicie o inwestowaniu w nieruchomości? Opłaca się to nadal? Dzisiaj trafiłam na świetne apartamenty z dreamestate/pl/inwestycje/kurort-kozubnik i zastanawiam się nad kupieniem jednego na wynajem. Kusi mnie strasznie... Mam już apartament nad morzem i uważam, że to była udana inwestycja.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: hejna » wt wrz 27, 2022 12:56 pm

Też zamierzam zacząć inwestować swoje pieniądze. Żyjemy w takich czasach, gdzie zabezpieczenie majątku jest niezwykle ważne. I tutaj polecam wam zainteresować się inwestowaniem w nieruchomości

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: bryza » pt wrz 30, 2022 5:33 pm

Macie racje, że inwestycja popłaca, natomiast nie każdemu się to uda. Chodzi mi o korzystanie z pożyczek i później wejście w długi. Należy błyskawicznie się z tym uporać i tu myślę, że nie najgorszym pomysłem będzie konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Łódź . Polecam wziąć to pod uwagę, można pogadać z doradcami na przykład i się więcej w temacie dowiedzieć.

ODPOWIEDZ