Warsztat samochodowy

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: natala » czw lut 10, 2022 6:06 pm

Czy waszym zdaniem pracownicy warsztatu samochodowego powinni zdać zasady pierwszej pomocy? Ostatnio w warsztacie obok mojego domu doszło do wypadku i żaden z pracowników nie umiał pomóc poszkodowanemu, przez co on zmarł na miejscu. Moim zdaniem szef powinien wydrukować ten artykuł jogalifestyle/com/pierwsza-pomoc-w-kazdym-przypadku-zaslabniecia-obrazenia-podtopienia-porazenie-pradem-aed/ i powiesić na ścianie, aby każdy widział co zrobić w danej sytuacji.

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: susan » pt cze 10, 2022 4:20 pm

Na pewno w warsztacie potrzebne Wam będą różnego rodzaju elektronarzędzia. Czy wiecie, gdzie możecie się w nie zaopatrzyć? Widziałam bardzo duży wybór na stronie tego sklepu online: bezprzewodu/pl/pl/p/Szlifierka-katowa-125mm-230V-1000W-AGV-10-125-EK-Milwaukee/1114 .

januszwit
Posty: 102
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:18 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: januszwit » czw cze 16, 2022 7:06 pm

Sezon wakacyjny tuż przed nami ;) Czy serwisowaliście już klimatyzację w swoim samochodzie? Ja skorzystałem z usług serwisu samochodowego omt-serwis/pl/usluga/klimatyzacja-samochodowa/. Odgrzybili i napełnili klimę w moim aucie ;) Bardzo polecam ich usługi ;)

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: bryza » pn cze 27, 2022 1:03 am

Prędzej czy później każdy samochód będzie wymagał napraw, niestety taka kolej rzeczy więc dobrze jest mieć swój sprawdzony warsztat. I jeśli chodzi o serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa to zdecydowanie polecam warsztat Ursus, który mieści się właśnie w tej dzielnicy

katarzynia
Posty: 78
Rejestracja: pt lis 27, 2020 11:47 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: katarzynia » wt lip 12, 2022 12:49 pm

Warto mieć jakiś zaprzyjaźniony warsztat gdzie można się bez problemu zgłosić i pomogą usunąć nam usterkę. U mnie też na szczęście zajmują się także kosmetyką dzięki super produktom od showcarshine/pl/ i dzięki temu auto dostaje praktycznie wyglądające jak nowe.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: hejna » wt lip 19, 2022 12:51 pm

Czym dojeżdzacie do pracy kiedy wasz samochód jest u mechanika? Ja zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z oferty wypożyczalnia samochodów Poznań Z tego co czytałam, to mają bardzo dobre warunki najmu, bez ukrytych kosztów.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: uno » czw sie 25, 2022 1:42 pm

Ja do warsztatu pojechałem niedawno z moim motocyklem i powiem wam że szybko przegląd mi zrobił i nie było nic złego. A teraz wiem że muszę zmienić ubezpieczenie, tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ widziałem fajne i chyba je wykupię.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: hejna » czw wrz 01, 2022 2:32 pm

Bardzo ważne jest wyposażenie warsztatu samochodowego. Bez tego ani rusz. Myślę, że oferta sklepu: sklep-warsztat/pl/product-category/wywazarki/ z calą pewnością was zainteresuje. Znajdziecie tutaj między innymi wyważarki samochodowe.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: zuzula12 » czw paź 13, 2022 9:05 am

W jakim sklepie najczęściej kupujecie wyposażenie do Waszego domu lub garażu? Często korzystam z oferty sklepu internetowego Be Ready 4, na którym znajdziecie wszelkie przydatne produkty związane z fotografią, motoryzacją, Smart Home i wiele więcej, w tym mobilna stacja zasilania .

Olcia_1
Posty: 167
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:01 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Olcia_1 » pn paź 17, 2022 2:38 pm

Czeka mnie regeneracja wału napędowego w samochodzie. Miał ktoś do czynienia z tym serwisem takiewaly/pl/regeneracja-walow-napedowych/? Z tego co widzę ma bardzo dobre opinie.

ODPOWIEDZ