Wynajem samochodu

Awatar użytkownika
Laqiur56
Posty: 488
Rejestracja: czw maja 09, 2019 4:02 am

Wynajem samochodu

Post autor: Laqiur56 » pn mar 29, 2021 6:44 pm

Czy ktoś z was zna może jakąś firmę, która oferuje wynajem samochodu? Ostatnio sporo się zastanawiam nad tym i szukam konkretnej oferty. Rozmawiałem o tym ze swoim bratem i ten polecił mi wynajem samochodów Tmflota . Może ktoś z was też korzystał z ich oferty? Warto im zaufać? Czekam na wasze odpowiedzi.
Wystarczy zmienić punkt widzenia, a perspektywa ulega całkowitemu przewartościowaniu

januszwit
Posty: 102
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:18 am

Re: Wynajem samochodu

Post autor: januszwit » pt kwie 23, 2021 10:37 pm

Ja często korzystam z wypożyczalni jarson-wynajem/pl/wynajem-aut-zgorzelec/, gdzie wynajmuję samochód osobowy lub busa w razie swoich potrzeb. Naprawdę duży wybór i do tego na przejrzystych zasadach ze świetnym stanem technicznym pojazdów.

Mniejsza1999
Posty: 282
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:43 pm

Re: Wynajem samochodu

Post autor: Mniejsza1999 » śr kwie 06, 2022 12:51 pm

"Poszukujesz dobrej wypożyczalni samochodów, która ma bardzo bogatą ofertę i atrakcyjne ceny?

Jeśli tak, to polecam ofertę firmy Ducato! :)

Ducato oferuje wynajem krótko, średnio i długoterminowy samochodów dostawczych oraz komfortowych busów 9 osobowych na bardzo korzystnych warunkach :)

Zobacz sam - wynajem dostawczaków Katowice
"

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: Wynajem samochodu

Post autor: inezka » sob kwie 30, 2022 12:57 pm

Wybrałam się ostatnio z rodziną na wycieczkę i zdecydowaliśmy się na wynajem Busa. Skontaktowałam się z firmą Dyniewicz, która ma bardzo dużą ofertę. Wynajem aut, busów czy limuzyn zajmują się tym już od dawna, rzetelna firma, godna polecenia.

ODPOWIEDZ