Skup aut

Amy9602
Posty: 81
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:16 am

Skup aut

Post autor: Amy9602 » czw lip 01, 2021 6:50 pm

Polecam skorzystać z usług skupu kupiewszystkieauta/pl/auto-kasacja/, jeśli zamierzacie oddać pojazd na sprzedać czy do złomowania. Oczywiście odebrali ode mnie samochód, a wszystkie formalności zostały załatwione na miejscu.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Skup aut

Post autor: zuzula12 » pn lip 26, 2021 4:25 pm

Według mnie każdy z nas lubi piękny zapach, dlatego chciałbym Wam polecić sklep internetowy airfriends/pl/breloki.html . Produkty z ich oferty są genialnej jakości i doskonale nadają się na prezent. Co sądzicie?

jola10
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:04 pm

Re: Skup aut

Post autor: jola10 » czw sie 26, 2021 2:27 pm

Osoby z województwa pomorskiego mogę skorzystać z tego skupu aut z Gdańska skup.aut.co/pl/skup-aut-gdansk/ . Oni również bezpłatnie odbierają auta od klientów. Płacą za nie gotówką. Dają atrakcyjne stawki, a wycena jest zawsze rzetelna. Do tego umowa kupna-sprzedaży. Szybki i bezproblemowy sposób na to, by sprzedać swoje auto. Taże te powypadkowe lub w kiepskim stanie technicznym.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Skup aut

Post autor: ada » wt wrz 28, 2021 3:44 pm

Możesz sprzedać samochód do dalszego użytku lub na części. Ja mogę polecić ci ten skup samochodów skupauttrzyrzeki/pl/skup-aut-stezyca/ My złomowaliśmy tam nasze auto po wypadku. Bardzo szybko je wycenili i ogarnęli wszystkie niezbędne dokumenty. Bardzo profesjonalna firma!

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Skup aut

Post autor: uno » czw paź 21, 2021 10:40 am

Po sprzedaży auta na pewno zaczniesz rozglądać się za kolejnym. Najlepiej jest zdecydować się na zakup ze sprawdzonego źródła. Na stronie: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/kampanie/volvo-doplata/ znajduje się oferta dzięki której uda Ci się niedrogo kupić ekologiczne auta

krzysztof61
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 23, 2021 7:00 pm

Re: Skup aut

Post autor: krzysztof61 » śr lis 24, 2021 7:44 am

Jeśli chodzi o skupy, które skupują auta do złomowania i kasacji to wiem, że ten mamauto/pl/ oferuje takie usługi. Firma mamAUTO ma swoją siedzibę w Rypinie, ale skupują auta z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Dobre wyceny (bo za takie auto też można otrzymać zapłatę). Zapewniają bezpłatny transport pojazdu oraz płatność za niego od ręki. Czego chcieć więcej.

unknown
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:53 pm

Re: Skup aut

Post autor: unknown » czw mar 31, 2022 4:12 am

U mnie w Mikołowie są dwie firmy, które zajmują się złomowaniem pojazdów oraz skupem i osobiście skorzystałam z auto złom Mikołów skupsamochodowmyslowice/pl/auto-zlom-mikolow/ pod koniec grudnia - zatarty silnik. Konkurencyjna firma zaoferowała mi jedynie stawkę za każdy kilogram i wyszło lekko ponad 600 złotych, a u tej firmy dostałam propozycję 1300 złotych, więc od razu zdecydowałam się na sprzedaż pojazdu. Nie ukrywam, że cena mnie zdziwiła, bo auto skupy zazwyczaj płacą naprawdę mało.

Bron
Posty: 126
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:49 pm

Re: Skup aut

Post autor: Bron » ndz sie 28, 2022 8:05 pm

Na śląsku jest sporo firm oferujących skup aut. W Bytomiu autokasacja24/com/skup-samochodow-bytom/ można sprzedać stary samochód za dobrą cenę. Firma Metalik Autokasacja oferuje rzetelną i bezpłatną wycenę, płatność gotówką, odbiór od klienta i pomoc w załatwieniu formalności związanych ze złomowaniem pojazdu. U nich można załatwić wszystko szybko i bezproblemowo.

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Skup aut

Post autor: susan » pt mar 03, 2023 11:38 am

W niektórych sytuacjach oddanie auta do złomu to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Myślę, że w tym zadaniu może Tobie pomóc Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Warto się z nimi skontaktować i dopytać o szczegóły.

ODPOWIEDZ