jaki pomysł na prezent

Loxa
Posty: 230
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:53 pm

jaki pomysł na prezent

Post autor: Loxa » czw paź 21, 2021 12:24 pm

Mam wrażenie, że wiele osób w Polsce nie wie nawet, jaka piękna ceramikę oraz porcelanę oferuja polskie firmy. Jasne, ze dostępność sieciówek jest spora, w sklepach internetowych jednak mozna znaleźć prawdziwe perełki dekoracyjne. Polecam przejrzeć sobie ceramikę bolesławiecką. Która jest chyba bardziej popularna za granicą niż w Polsce. Bardzo unikatowe wzory mają ich talerze ceramiczne. andyceramika/pl/talerze

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: bryza » pt paź 29, 2021 1:28 pm

świetnym pomysłem na prezent jest książka. Pełno fajnych tytułów można dostać na tej stronie taniaksiazka/pl/odejdziesz-ze-mna-diana-brzezinska-p-1562304.html i bardzo często książki są w cenach do 50 zl, wiec nawet jeśli ktoś ma mały budżet to może taki prezent zrobić. Sama jak nie mam konkretnego pomysłu to najczęściej celu w książki

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: żubr » czw kwie 07, 2022 3:01 pm

Sama nie tak dawno zastanawiałam się nad dobrym prezentem dla mojej bratanicy i wybrałam "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?". Jest to inspirująca książka o zdobywaniu pewności siebie i odkrywaniu własnych talentów, która naprawdę bardzo jej się spodobała. Okazała się mega wartościowa

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: Tekla » ndz maja 22, 2022 7:03 pm

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na prezent, zwłaszcza dla kobiety, może być jakaś ładna, elegancka biżuteria. Ostatnio widziałam na stronie internetowej sadva/pl/pl/188-zlota-bizuteria-damska spory wybór złotej, kobiecej biżuterii. Więc jeśli bierzecie taki prezent pod uwagę, to polecam się tam rozejrzeć ;)

Katarsis
Posty: 60
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:05 pm

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: Katarsis » pn maja 23, 2022 10:02 pm

Zawsze mówię zalezy co i dla kogo, mój tato zaczął siwieć a nie bardzo mu to pasowało. Więc ode mnie dostał preparat GR-7 gr-7.eu/ Dzieki któremu zaczęal naturalnie zanikać siwizna z jego głowy, to preparat stymulujący cebulki wlosów do produkcji melaniny. Dlatego włosy odzyskują swoją barwę. Tata bardzo zadowolony.

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: kasiunia » czw cze 02, 2022 4:22 pm

Przede wszystkim wiele zależy od tego jakie relacje łączą was z osobą, dla której ma być ten prezent. Ustaliłam z siostrą ,że kupię jej strój kąpielowy na wspólne wakacje, na które się wybieramy. Biustonosz kupiłam w znanym sklepie triumfomania/pl - triumfomania.pl/stroje-kapielowe/mix-match-2-0-wp-sd-2 a majtki siostra juz sobie dobierze , bo do wyboru jest kilka fasonów.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: zuzula12 » pn cze 06, 2022 5:27 pm

"Zastanawiam się nad wyborem prezentu dla męża. Co będzie dobrym pomysłem?



wapno sodowane cena
"

msi221
Posty: 170
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:41 am

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: msi221 » sob sie 13, 2022 2:27 am

Nie wiem, jaką konkretnie biżuterię lubicie, ale myślę, że biżuteria od brylantowyoutlet/pl/ może być strzałem w dziesiątkę, jeśli macie możliwość przeznaczyć tyle na coś unikatowego i wyjątkowe. Biżuteria z brylantami nie należy do taniej, ale w bardzo dobrej cenie w outlecie możecie ją kupić.

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: susan » pt wrz 02, 2022 11:59 am

Jeśli to prezent dla faceta to możecie też pomyśleć o takiej opcji jak przejazd sportowym samochodem lub bolidem po torze wyścigowym. Nie znam chyba faceta, który nie lubiłby takich aut. Zajrzyj na stronę autonator/pl/ .

fredek
Posty: 136
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:55 pm

Re: jaki pomysł na prezent

Post autor: fredek » pn sty 09, 2023 12:06 pm

Co do aut, to z pewnością przyda mu się także taka mata do bagażnika skoda octavia 3 - rewelacyjna sprawa dzięki której nie musisz już się martwić o uszkodzenia w bagażniku, znacznie ułatwia też sprzątanie z czego mój mąż jest szczególnie zadowolony

ODPOWIEDZ