Używany samochód

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Używany samochód

Post autor: susan » czw mar 03, 2022 12:05 pm

Warto znaleźć sprawdzoną firmę transportową. Ja mogę Tobie polecić transport międzynarodowy Krosno, Podkarpackie, UE Gex-Hol: gex-hol/pl/transport-miedzynarodowy/ . Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje. Jestem pewna, że to będzie odpowiedni wybór.

Mniejsza1999
Posty: 282
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:43 pm

Re: Używany samochód

Post autor: Mniejsza1999 » czw mar 03, 2022 2:10 pm

"Poszukujesz firmy, która oferuje wynajem samochodów dostawczych w bardzo dobrych cenach?

Jeżeli tak, to oferta firmy Ducato jest idealna :)

Mają bardzo duzy wybór samochodów, które wynajmiesz krótko, średnio oraz długoterminowo :)

Sprawdź sam ofertę na wynajem dostawczaków Katowice
"

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Używany samochód

Post autor: uno » śr mar 23, 2022 1:05 pm

Ja chcę używane auto sprowadzić z Francji, tutaj beesafe/pl/porady/wypowiedzenie-oc-po-zlomowaniu/ mi znajoma przysłała artykuł w którym piszą jak to wygląda w temacie ubezpieczenia. Ale muszę wiele innych rzeczy załatwić przed sprowadzeniem też, mam nadzieję ze będzie warto.

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: Używany samochód

Post autor: kasiunia » wt mar 29, 2022 1:36 pm

Nie widzę w tym nic dziwnego, kiedy kupujemy używane samochody.Można na prawdę wiele zaoszczędzić a dalej będziemy mieć auto w dobrym stanie.By jego stan dalej był taki dobry, musimy pamiętać o tym by regularnie wymieniać w naszym samochodzie częśći i materiały eksploatacyjne. Nie zapominajmy także o kosmetykach samochodowych - carstyle/pl/kosmetyki-samochodowe/ one także mają zbawienny wpływ nie tylko na wygląd samochodu ale i jego trwałość.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Używany samochód

Post autor: zuzula12 » wt kwie 19, 2022 12:31 pm

Czy wiecie jak w prosty sposób macie możliwość sprawdzenia historii wybranego samochodu? Na stronie sprawdz.vin macie możliwość całkowicie za darmo wygenerować raport VIN, w którym w szczegółowy sposób zostanie opisana historia samochodu.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Używany samochód

Post autor: ada » czw kwie 21, 2022 9:44 pm

Montował ktoś z was kapsułę mieszkalną na samochodzie 4x4? Na azar4.de/ trafiłam na ofertę takich kapsuł i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Wydaje mi się, że to bardzo dobra alternatywa dla kampera. W kapsule spokojnie moga spać cztery osoby.

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Używany samochód

Post autor: Tekla » pn maja 16, 2022 2:43 pm

A czy wiecie, na co najlepiej zwrócić uwagę kupując taki używany samochód? Ja szukałam ostatnio informacji na ten temat w internecie i trafiłam na taki artykuł na stronie internetowej porady.pila/pl/. Myślę, że każdy, kto planuje kupić używane auto, znajdzie tam dla siebie różne podpowiedzi :)

Katarsis
Posty: 60
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:05 pm

Re: Używany samochód

Post autor: Katarsis » pn maja 23, 2022 10:15 pm

To nie jest istotne czy kupimy samochód noy czy używany, warto pamiętać o tym żeby nasze auto było zadbane, pod każdym względem. Warto kupić odpowiedni kosmetyki, zarówno na zewnątrz jak i do wnętrza. Mój znajomy polecił mi sklep showcarshine/pl/ W kótrym maja naprawdę dobre atestowane produkty

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Używany samochód

Post autor: hejna » wt maja 24, 2022 8:37 pm

Używane samochody mają to do siebie, że często wymagają napraw. Tyle dobrze, że zawsze można liczyć na ofertę Comfortcar - wypożyczalnia samochodów Warszawa w takich przypadkach. Nie wiem czy wiecie, ale jest to wypożyczalnia która prowadzi również program lojalnościowy dla swoich klientów.

ODPOWIEDZ