Praca za granicą

monia8natka

Praca za granicą

Post autor: monia8natka » pt lis 19, 2021 11:56 am

Hej. Czy może szuka ktoś z Was pracy za granicą? Jeśli tak to zdecydowanie warto przejrzeć ogłoszenia na polandworkforce/com/praca-za-granica/, gdzie macie do wyboru różnego rodzaju oferty pracy właśnie z tego kraju.

zuzula12

Re: Praca za granicą

Post autor: zuzula12 » sob lis 20, 2021 5:48 pm

Osobiście zdecydowałem się na pracę w Polsce. Od kilku lat jestem policjantem. Zamierzacie przystąpić do policji? Polecam Wam multiselect , na stronie znajdziecie potrzebne informację które pomogą Wam w przygotowaniu się do rekrutacji. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.

bryza

Post autor: bryza » pt gru 03, 2021 1:14 am

Byłam w Niemczech i średnio mi się podobało, dlatego wróciłam do domu i teraz praca Szczecin tylko wchodzi w rachubę. W sumie to w Polsce wcale nie jest źle pod kątem pracy, jest w czym przebierać

żubr

Post autor: żubr » ndz gru 19, 2021 8:07 pm

Jeżeli jednak ktoś z was poszukuje pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech to zobacz na stronę arkadiacare/pl . Moja przyjaciółka otrzymała tutaj ofertę pracy i bardzo chwali sobie warunki jak i zarobki, jest bardzo zadowolona z wyjazdu

xuzi

Post autor: xuzi » czw sty 13, 2022 1:30 pm

Osobiście od 2 lat wyjeżdżam do pracy za granicę, pracuje jako opiekun dla osób starszych, bywa ciężko ale ogólnie ta praca daje mi mnóstwo satysfakcji pracuje w Niemczech, wyjeżdżam za pośrednictwem agencji Dolce Vita. szczerze tą firmę polecam, oferują bardzo korzystne warunki pracy.

andzik

Post autor: andzik » śr sty 19, 2022 9:15 pm

No ja już kilka razy pracowałam w ten sposób jako opiekunka osób starszych w Niemczech u uważam, że zdecydowanie warto, bo tam jest po prostu większa kasa. A nie chcąc wgłębiać się w dokumentacje itp, to warto skorzystać z usług agencji nursecare24/pl/. Doświadczona agencja, która będzie wiedziała jak w tym temacie pomóc od samych podstaw.

Tekla

Post autor: Tekla » śr lut 02, 2022 7:53 pm

Mnie również interesowałoby zatrudnienie za granicą. Najbardziej jednak chciałabym, aby była to praca za granicą dla par. Chciałabym bowiem wyjechać z moim mężem, abyśmy nie musieli się na tak długo rozstawać. Trochę takich ogłoszeń znalazłam w serwisie Pokato/pl, kojarzycie go?

uno

Post autor: uno » sob lut 05, 2022 2:06 am

Najważniejsze jest to, aby pracować i zarabiać pieniądze. Ja na pewno nie odnalazłbym się za granicą, za to super sprawdzam się wykonując prace chałupnicze. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, na portalu pokato jest bardzo szeroki wybór ofert tego typu pracy :)

Karla93

Post autor: Karla93 » pn mar 14, 2022 7:58 pm

A może w Polsce? Dobrze jest zorientować się jak wygląda sytuacja w kraju co nie i też jak prezentują się zarobki... No a z tymi pomoże już kalkulator wynagrodzeń, korzystaliście może z takiego? Na stronie fachpraca/pl/kalkulator-wynagrodzen-brutto-netto/3500-brutto/ znajdziecie taki, razem z wieloma ogłoszeniami o pracę.

ODPOWIEDZ