Wolny czas

Loxa
Posty: 230
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:53 pm

Wolny czas

Post autor: Loxa » wt gru 21, 2021 6:53 pm

To prawda,że jazda konna to świetny sport. Przede wszystkim działa dobrze na całe ciało, wzmacnia wszystkie mięśnie, poprawia postawę. Warto pamiętać, że aby jeździć konno niezbędne jest odpowiednie wyposażenie. Akcesoria takie jak bryczesy, kaski, buty, palcaty czy rękawiczki możecie zamówić w internetowym sklepie jeździeckim cheval/pl/ . Sklep oferuje asortyment znanych producentów co gwarantuje jego wysoką jakość.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Wolny czas

Post autor: uno » śr sie 10, 2022 8:51 pm

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Jazda konna to świetny sport. Angażuje różne mięśnie ciała, a do tego uczy, jak współpracować ze zwierzęciem. Ja zacząłem, co prawda, swoją przygodę niedawno, ale bardzo mi się to spodobało i muszę sobie kupić jakieś spodnie i buty odpowiednie do jazdy. Myślisz, że znajdę je w tym sklepie equishop/com/pl/ ?

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Wolny czas

Post autor: zuzula12 » śr sie 17, 2022 7:54 am

"W wolnym czasie sporo gotuje, zwłaszcza dla moich najbliższych.



wiadomosci.eltro/pl
"

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Wolny czas

Post autor: bryza » ndz sie 28, 2022 9:58 am

Dużo czytam różnego rodzaju książek. W wolnym czasie zwłaszcza wieczorami uwielbiam zagłębić się w doby tytuł. Spory wybór tytułów jest na stronie taniaksiazka/pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-dzieci-pod-choinke więc jeśli szukacie jakiś nowości to warto sprawdzić

burbon
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:44 am

Re: Wolny czas

Post autor: burbon » pn paź 10, 2022 12:01 pm

w wolnym czasie mozna robic naprawde sporo ciekawych rzeczy :) moze na przyklad planszówki?? Ja kupilam ostatnio Alfa Zulu z Pink Frog, dzieci w trakcie uczą się literować słowa

ODPOWIEDZ