Motocykl

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Motocykl

Post autor: zuzula12 » czw gru 30, 2021 2:31 pm

Rozważacie zakup nowego motocykla? Według mnie honda ma motory dobrej jakości. Polecam Wam hondaplaza/pl/pl/motocykle.html , jest to strona na której dostępna jest rozbudowana oferta, z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Motocykl

Post autor: hejna » pn sty 24, 2022 9:27 am

Próbowałam kiedyś jazdy na motocyklach, ale jednak to nie dla mnie. Zdecydowanie bardziej wolę jazdę samchodem. I tutaj mam wam do polecenia wypożyczalnia samochodów Warszawa Świetna firma. Mają szeroką flotę samochodów, które są zadbane i gotowe do jazdy. Cenowo super wychodzi. Sami zobaczcie.

unknown
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:53 pm

Re: Motocykl

Post autor: unknown » ndz lut 27, 2022 10:31 pm

Motocykle już od dziecka były moją pasją - pierwszą dostałam motorynkę od dziadka i tak się to zaczęło. Aktualnie mam ścigacza, który służy mi od trzech lat. W przypadku motocykli przypominam, że obowiązkiem jest posiadanie polisy OC i AC. Jeżeli szukacie to na stronie namotorze/pl/ubezpieczenie-oc-i-ac-motocykla-gdzie-i-za-ile-mozesz-kupic-polise/ możecie dowiedzieć się gdzie i za ile ją kupicie.

Lili
Posty: 125
Rejestracja: śr paź 28, 2020 7:23 pm

Re: Motocykl

Post autor: Lili » czw mar 03, 2022 7:58 pm

Motocykliści wiedzą, że wybór niektórych akcesoriów wcale nie jest prosty. Trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Jeśli nie wiecie, jaki wybrać kufer centralny do motocykla, to odpowiedź na to pytanie znajdziecie tu. Wyjaśniają, z jakiego materiału powinien zostać wykonany, jakie powinno być maksymalne obciążenie itp. jest tam wiele przydatnych wskazówek.

dama
Posty: 236
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:52 am

Re: Motocykl

Post autor: dama » sob kwie 02, 2022 3:14 pm

W sumie mam jeden model, niedawno go sprawdzaliśmy i uruchamialiśmy, ale coś trzeba w nim poremontować. Na sezon na przykład warto będzie sprawdzić również coś takiego jak sklep z odzieżą motocyklowa . Trzeba nie tylko mieć czym jeździć, ale także i wyglądać. Myślę, że dla wielu osób to oczywiste, ale jeśli nie wiecie, to przypominam, że akcesoriamotocyklowe/pl ma pełną ofertę.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Motocykl

Post autor: ada » pt maja 06, 2022 9:09 pm

Jakie macie akcesoria na motor? Ja niedawno kupiłam plecak motocyklowy ale trafiłam tez na kufer centralny i zastanawiam sie nad zamówieniem go. Myślę, że może się przydać szczególnie gdy wybieram się w dłuższe trasy.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Motocykl

Post autor: uno » pt cze 24, 2022 2:05 pm

Motocykl to moja pasja od lat, teraz muszę w swoim zmienić polisę ubezpieczeniową, coś polecacie może? Ta compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ którą wysłał mi kuzyn jest całkiem dobra z tego co widziałem po zapoznaniu się ze szczegółami.

Norra
Posty: 192
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:54 pm

Re: Motocykl

Post autor: Norra » śr lip 06, 2022 9:31 am

A czy ktoś tutaj z was ma doświadczenie również z firmą sklep.mieloch/pl/arrow.html ? Bo ja zastanawiam się - gdzie kupić niektóre części do mojego motocykla? Czy faktycznie warto tam byłoby dokonać zakupu, bo generalnie czytałam o nich pozytywne opinie...

fajnka
Posty: 55
Rejestracja: czw gru 17, 2020 7:27 pm

Re: Motocykl

Post autor: fajnka » wt sie 09, 2022 9:05 pm

O motocykl też oprócz przyjemnej jazdy na nim mamy pewne obowiązki. Przede wszystkim utrzymanie go w odpowiednim stanie. Dobrze. że chociaż możemy skorzystać tutaj z pomocy kosmetyków od showcarshine/pl/. Dzięki temu nie uszkodzimy jedynie co każda część będzie się odpowiednio błyszczała i wypolerowana.

jola10
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:04 pm

Re: Motocykl

Post autor: jola10 » wt wrz 06, 2022 3:17 pm

Motocykl to ogromna przyjemność. Ale też duża odpowiedzialność - i wiem to z doświadczenia. Dlatego do jazdy trzeba się odpowiednio przygotować. Podstawą będzie dobrze dobrana odzież motocyklowa. Warto poszukać w sklepach jak np. tu moto-tour/com/pl/pl/menu/odziez-motocyklowa-12479.html odzieży od najlepszych producentów. Taka odzież nie tylko doda stylu, ale poprawi też bezpieczeństwo jazdy.

ODPOWIEDZ