inwestycja

żubr

inwestycja

Post autor: żubr » wt sty 04, 2022 1:28 pm

Cześć. W co zazwyczaj inwestujecie? Ja stawiam na surowce w platformie XTB. Broker jest wiarygodny, bezpieczny i przede wszystkim stale się rozwija

Tekla

Re: inwestycja

Post autor: Tekla » wt sty 04, 2022 11:27 pm

Ja również zastanawiam się od jakiegoś czasu, w co zainwestować zwoje oszczędności. Czy giełda to Waszym zdaniem właściwy kierunek? Czy orientujecie się na przykład jak obecnie wyglądają notowania giełdy tureckiej? Czy ktoś z Was inwestuje swoje pieniądze w ten sposób?

plaszczka

Post autor: plaszczka » śr sty 12, 2022 6:03 pm

A co mysliscie o inwestowaniu w nieruchomosci? moim zdaniem takie projekty deweloperskie to super opcja, bo dywersyfikujemy nasz kapital i mamy pewne zyski. Zreszta zobaczcie sobie na oferte novafinances/pl/ bo naprawde mega ciekawa

dama

Post autor: dama » wt sty 25, 2022 9:41 am

Hmm, z tego co wiem, to ogólnie złym pomysłem nie jest próbowanie sił w sprzedaży i zakupie domów, lokalów usługowych czy mieszkań. Należy tylko zgromadzić odpowiednią wiedzę na ten temat. Podział nieruchomości na początek warto rozeznać, żeby w razie czego wiedzieć, w jakie dokładnie opcje inwestujemy nasze ciężko zarobione pieniążki.

susan

Post autor: susan » czw sty 27, 2022 10:31 am

Najlepiej wybierać sprawdzonych deweloperów. Uważam, że bardzo dobrym wyborem jest ten deweloper: diamentowewzgorze.lalak/pl/ . Jestem bardzo zadowolona z tego, że podjęłam taką decyzję. Nie było żadnych komplikacji po drodze.

mika

Post autor: mika » sob mar 05, 2022 4:04 pm

"
A co mysliscie o inwestowaniu w nieruchomosci? moim zdaniem takie projekty deweloperskie to super opcja, bo dywersyfikujemy nasz kapital i mamy pewne zyski.
[/quote]

Myślę że to bardzo dobry pomysł zwłaszcza na teraz. Tez myślę o zainwestowaniu w apartamenty inwestycyjne na osiedlu Śląska 12 w Trójmieście, mają one doskonałą lokalizację i są położone w atrakcyjnej lokalizacji
"

wanila

Post autor: wanila » wt mar 22, 2022 12:25 pm

Ja też tak uważam ale nie mam pieniędzy na inwestowanie, dopiero zbieram na wkład własny i dlatego zostałam w ppk bo słyszałam że te środki można też w ten sposób wykorzystać

andzik

Post autor: andzik » pt kwie 01, 2022 12:21 am

Obecnie dobrym sposobem w bezpieczną inwestycję są akcje PZU. Grupa pokazała, że dobra strategią biznesową wyprowadzili oczekiwania finansowe ponad normę mimo złych warunków gospodarczych, co zapowiada i ten rok z dobrym wynikiem

Awatar użytkownika
Yanek

Post autor: Yanek » wt kwie 05, 2022 3:27 am

Coraz więcej osób lokuje oszczędności w apartamenty - ja również. Razem z żoną postanowiliśmy zakupić apartament w Chorwacji, a ofertę znaleźliśmy na stronie pośrednika https://realestate-honeste.com. Posiadają oni naprawdę spore doświadczenie w tym temacie i bardzo mi pomogli w pomyślnym przeprowadzeniu transakcji. Już się nie mogę doczekać wakacji - wyjedziemy tam na całe 3 miesiące!
Ludzie wierzą w raj, więc sprzedaje się go im w kolorowych, błyszczących opakowaniach.

Karla93

Post autor: Karla93 » śr cze 29, 2022 6:07 pm

Każdy coś dla siebie coś znajdzie co nie, takie mam zdanie. Podobnie wygląda sytuacja z pracą. Tej przecież nie brakuje. Opcji jest sporo, może sprawdź oferty pracy lubelskie, anóż coś fajnego się znajdzie i dla Ciebie. Zawsze warto przeglądać, bo może znajdzie się i lepsza praca od Twojej obecnej.

ODPOWIEDZ