Kupujecie ubrania online?

salomea

Re: Kupujecie ubrania online?

Post autor: salomea » pn mar 01, 2021 11:26 pm

jak najbardziej ostatnio nawet kupiłam opaska na głowę sklep.kochamczapki/pl/pl/me ... -1025.html i to w sklepie kocham czapki, mieli najfajniejsze produkty które pasują niemal do kazdej stylizacji

zuzula12

Post autor: zuzula12 » czw mar 18, 2021 9:52 am

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę ganela/pl, gdzie znajdziecie blog modowy. Według mnie jest to jeden z najlepszych blogów modowych, ze względu na rzetelne porady oraz interesujące artykuły.

Norra

Post autor: Norra » wt mar 23, 2021 9:38 pm

Ja tak i to nawet całkiem często... Lubię w sieci kupować, ponieważ z łatwością mogę wyszukać dla siebie coś oryginalnego i w dużo lepszej cenie. Chociażby teraz planuje kupić sobie granatowe jeansy damskie XXL, które znalazłam na stronie adelljeans/com. Bardzo mi się spodobały, ponieważ są stylowe i dobrej jakości.

pigment

Post autor: pigment » śr mar 24, 2021 12:46 pm

Ależ oczywiście, że kupuję ubrania online bo dzięki temu znacznie szybciej i wygodniej można znaleźć to czego poszukujemy. Na przykład jakiś czas temu znalazłam tę stronę 123koszulki/pl/koszulki-fullprint/ z takimi koszulkami fullprint. Macie może takiego rodzaju koszulki w swojej szafie? Bo mimo wszystko zastanawiam się nad tym czy kupować taką koszulkę czy też nie.

Wiesia

Post autor: Wiesia » pt mar 26, 2021 7:47 am

Ależ oczywiście, że kupujemy odzież online. Bo jednak nie zawsze znajdujemy czas na chodzenie po sklepach i szukaniu to czego szukamy. A poza tym w internecie można dużo szybciej znaleźć coś fajnego i modnego. Jak chociażby tutaj stylowymag/pl/jesien-w-szafie-czyli-bluzy-meskie-w-tych-kolorach-to-hit-jesieni-41619 dowiedziałam się w jakich kolorach warto kupić bluzę męską. A to także bardzo ważna sprawa.

Loxa

Post autor: Loxa » pt kwie 16, 2021 4:39 pm

Ubrania online to najwygodniejsze rozwiązanie. Chociaż ja sama zanim sie zdecyduje na coś to staram się bardziej rozeznać , by wiedzieć co teraz jest modne. Czytałam, że marka grennpoint ma bardzo fajne rzeczy. Nawet je przeglądałam. Ktoś z was kupował ich rzeczy ?

monia8natka

Post autor: monia8natka » pt kwie 30, 2021 2:11 pm

Tak i to bardzo często, bo zazwyczaj znajduje ciekawe promocje :) Jeśli macie chwilę czasu to polecam zajrzeć na pepegi.eu/firm-pol-1538574768-Michael-Kors.html, gdzie znajdziecie dodatki marki Michael Kors w bardzo fajnych cenach, sama niedawno zrobiłam tam zakupy i jestem zadowolona.

hejna

Post autor: hejna » pt maja 21, 2021 9:30 am

Jasne, że tak :) To dla mnie ogromna wygoda i oszczędność czasu, czesto też oszczędność pieniędzy. Ostatnio zdecydowałam się na zakup nowego garnituru do pracy w sklepie tono/pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Garnitury-damskie-252.html i muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego wyboru! Nie spodziewałam się tak dobrej jakości :)

bryza

Post autor: bryza » sob maja 22, 2021 12:45 am

A kto nie kupuje :) Na pewno większość choć raz coś zamówiła, chociażby skarpetki na cele charytatywne, które nawiasem mówiąc są świetnym pomysłem na zbiórkę pieniędzy.

andzik

Post autor: andzik » pn cze 07, 2021 1:34 pm

Dość często zdarza mi się zakupić jakąś odzież online. Ale ostatnio to muszę przyznać, że częściej jednak kupuję rzeczy dla córeczki niż dla siebie. Mam jeden ulubiony sklep gdzie często zaglądam a mianowicie szipszop/pl . Mają dobre ceny i przede wszystkim świetne materiały które są bezpieczne dla skóry dziecka.

ODPOWIEDZ