deweloper

mateusz
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:21 pm

deweloper

Post autor: mateusz » ndz lis 15, 2020 7:12 am

Dostałem dobrą ofertę pracy na terenie śląska. Znacie moze dobrego dewelopera lub biuro nieruchomości?

urszulaja
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:38 am

Re: deweloper

Post autor: urszulaja » ndz lis 15, 2020 11:18 am

Jeśli pytasz o biuro nieruchomości to zobacz tu cn-kaczmarek/pl/ Działają na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Są na rynku od 2007r. mają duże doświadczenie. Zapoznaj się z ich ofertą, może znajdziesz mieszkanie które bedzie ci odpowiaadać.

Arkadiusz1
Posty: 96
Rejestracja: śr gru 16, 2020 6:39 pm

Re: deweloper

Post autor: Arkadiusz1 » sob sty 16, 2021 12:37 pm

To prawda. Skoro szukacie odpowiedniego mieszkania dla siebie, to powinniście przeszukać cały rynek aż znajdziecie coś, co w pełni Was zadowoli. Ja na pewno mogę wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do homepremium/pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ i sprawdzili te mieszkania. Mi się one mega podobają i z chęcią bym tam zamieszkała :)
WPIS SPONSOROWANY

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: deweloper

Post autor: Tekla » sob sty 23, 2021 11:59 pm

A moim zdaniem lepiej zdecydować się na budowę własnego domu ;) My właśnie jesteśmy na etapie wyboru projektu naszych czterech kątów. Bardzo spodobał nam się projekt Narcyz wśród nowości Pracowni MG Projekt na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/nowosci-mgprojekt/narcyz. A Wy co o nim sądzicie?

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: deweloper

Post autor: susan » pt mar 26, 2021 8:27 am

My właśnie szukamy czegoś w Warszawie. Przyznam, że bardzo nam się spodobały takie wille na Wilanowie: alberoinvest/pl/rumiana-house/wille-na-wilanowie/ . Wilanów to naprawdę piękna dzielna stolicy i sądzę, że będzie się tam naprawdę dobrze mieszkać.

plaszczka
Posty: 224
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:14 pm

Re: deweloper

Post autor: plaszczka » pt kwie 30, 2021 3:28 pm

ja się zamuje inwestycjami i teraz zaczęłam wspolprace z firmom kupiec-zarzadca/pl/ Zajmują się zarządzaniem nieruchomości, praktycznie od a do z. Wygodne bardzo

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: deweloper

Post autor: natala » wt cze 01, 2021 9:00 pm

Kwestia wyboru dewelopera zawsze jest trudna, ale nam pomogli znajomi. Zarówno jedna para, jak i druga kupili mieszkania od NAPOLLO, więc i my się będziemy tym interesować. Najkorzystniej pod względem planów mieszkań i lokalizacji dla nas wygląda Miasteczko Brzeziny miasteczkobrzeziny/pl/ . Na pewno nie zawiedziemy się , kupując nową inwestycję.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: deweloper

Post autor: hejna » pn cze 28, 2021 1:13 pm

Dokładnie, to nie są proste decyzje. Ze swojej strony mogę dać wam taką radę: porównancie możliwe jak najwięcej inwestycji, przeczytajcie opinie na temat deweloperów. To w znaczny sposób ułatwi wam podjęcie decyzji. Ja sama zdecydowałam się na mieszkanie z rynku pierwotnego od asbud/com i jestem bardzo zadowolona. Świetna lokalizacja i uważam też, że stosunek jakości do ceny jest tutaj jak najbardziej adekwatny.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: deweloper

Post autor: zuzula12 » wt cze 29, 2021 11:45 am

Według mnie warto zainwestować w piękne nowe mieszkanie hossa.gda/pl/ tutaj znajdziecie mnóstwo mieszkań w różnych stylach. Nowe nowoczesne profesionalnie wykończone. Dobra lokalizacja piękne widoki na miasto. Wiarygodny sprawdzony deweloper polecam

mika
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 27, 2021 2:43 pm

Re: deweloper

Post autor: mika » sob sie 21, 2021 7:35 pm

To prawda, ja też uważam że jeśli inwestować to właśnie w piękne nowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Karolinki, to bardzo atrakcyjne osiedle w Gliwicach

ODPOWIEDZ