Restauracja Szczecin

Marzena21

Restauracja Szczecin

Post autor: Marzena21 » wt lis 17, 2020 6:04 pm

Jeśli frapuje Ciebie ów problem to jak najszybciej zobacz ten tekst. W moim odczuciu odnajdziesz tu wszystkie najważniejsze wskazówki. Gorąco polecam - restauracja szczecin .

żubr

Re: Restauracja Szczecin

Post autor: żubr » pt lut 05, 2021 8:18 pm

Bardzo dobre i konkretne przede wszystkim miejsce na wszelkie imprezki jazzowe to wg mnie restauracjawalter/pl/gdynia mają super salę fajen miejsce na imprezy wiec naprawde luksusowo :)

beatryce

Post autor: beatryce » sob cze 19, 2021 7:46 am

Wraz z mężem od czasu do czasu lubimy wyjść do jakiejś dobrej restauracji na mieście, ostatnio zajrzeliśmy do restauracji Bubbles, to co nas tam zachwyciło to nie tylko smaczna kuchnia i wyśmienity szampan, ale przede wszystkim ciepła i miła atmosfera, która tam panuje. Jeśli będziecie mieć okazję być w Warszawie, warto do nich zaglądnąć.

pigment

Post autor: pigment » pt cze 25, 2021 7:11 am

A wiecie, że w Warszawie na Placu Piłsudskiego znajdziecie Restaurację U Wienawy . Otóż właśnie to. Jest to bardzo wyjątkowy lokal który mieści się właśnie tutaj, gdyż to stąd sam generał Wieniawa miał blisko do swoich ulubionych miejsc przedwojennej Warszawy. I tutaj także możemy skosztować dań kuchni oficerskiej. Także myślę, że będąc w stolicy warto tutaj zajrzeć.

ada

Post autor: ada » czw cze 23, 2022 9:10 pm

Koniecznie zainwestuj w profesjonalne wyposażenie lokalu gastronomicznego. Nie inwestuj w najtańsze rzeczy, bo będziesz żałować. Mój mąż zawsze mówi, że chytry dwa razy traci. Tutaj https://www.gastrosilesia.pl/tasaki-kuc ... 822,381,36 znajdziesz profesjonalne tasaki kuchenne, noże, ostrzałki, grille i wiele innych akcesoriów, które mogą się przydać.

ODPOWIEDZ