Betonowe ogrodzenia

Awatar użytkownika
Yanek

Betonowe ogrodzenia

Post autor: Yanek » pn lis 30, 2020 8:52 pm

Witam! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupieniem betonowych ogrodzeń. Szukam więc jakiejś dobrej i sprawdzonej firmy, która je oferuje. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Rozmawiałem o tym wczoraj ze swoim znajomym i ten polecił mi tą stronę https://www.jadar.pl/produkty/ogrodzenia.html . Co o niej myślicie? Może ktoś z was już coś u nich zamawiał?
Ludzie wierzą w raj, więc sprzedaje się go im w kolorowych, błyszczących opakowaniach.

dama

Re: Betonowe ogrodzenia

Post autor: dama » pn sty 11, 2021 1:35 pm

Skoro macie na oku coś takiego, to pozwólcie, że ja dopowiem, że wiercenie otworów białystok może też się przydać. Skoro ma to być betonowe ogrodzenie, a na przykład coś przez nie będzie musiało przejść, to niestety, ale taka usługa będzie dla Was konieczna. A nie wszyscy się na coś takiego decydują.

Tekla

Post autor: Tekla » czw kwie 01, 2021 11:15 am

Jeśli zastanawiacie się aktualnie nad wyborem odpowiedniego ogrodzenia Koszalin ma na przykład taką firmę Architektonik, której oferta na pewno Was zadowoli. Firma ta zajmuje się montażem ogrodzeń panelowych różnego typu, siatkowych, murowanych, gabionowych, a także betonowych. Każde z takich ogrodzeń ma swoje wady i zalety, więc powinniście wybrać takie, które będzie najlepiej dopasowane do Waszych potrzeb. My akurat zdecydowaliśmy się na ogrodzenie panelowe i sprawdza się ono u nas świetnie.

pigment

Post autor: pigment » wt paź 05, 2021 8:29 am

W sumie to takie betonowe ogrodzenie także dobrym rozwiązaniem jest. Lecz takiego ogrodzenia raczej nie odmalujemy. Dlatego też ja zastanawiam się czy w ogóle warto brać się za malowanie płotu. I tak szukałam jakiegoś innego rozwiązania i między innymi tutaj https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/blog/ ... obrze-136/ uzyskałam kilka bardzo cennych wskazówek jak prawidłowo pomalować płot.

uno

Post autor: uno » ndz lis 28, 2021 1:24 pm

Chociaż betonowe ogrodzenia wydają się być dobrym rozwiązaniem, ja na pewno nie czułbym się dobrze na podwórku ogrodzonym w ten sposób. Moim zdaniem lepiej u mnie sprawdzi się ogrodzenie metalowe. Na stronie: https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-metalowe udało mi się znaleźć ofertę dobrego producenta, który oferuje naprawdę atrakcyjne ceny. Warto się jej przyjrzeć, bo jest naprawdę szeroka - możesz znaleźć w niej także kostkę brukową i materiały budowlane.

wojty

Post autor: wojty » wt sty 04, 2022 10:31 pm

W betonowych ogrodzeniach to joniec się specjalizuje, polecam sprawdzić ich ofertę. Do wyboru mają ogrodzenia z bloczków betonowych modułowe lub łupane, zależy co się bardziej podoba i pasuje do całości. Ja u nich zamawiałem też gotową podmurówkę do ogrodzenia działki, na której będę stawiał domek letniskowy.

theside

Post autor: theside » pt sty 07, 2022 2:05 pm

Nie wiem, czy wiecie, ale coś takiego zamawia się albo całe i montuje po każdym skrzydle, albo można to wylewać na miejscu. Wtedy stosuje się odpowiednie szalunki do elementów betonowych. Jeśli chcecie wiedzieć, kto wam je może zaoferować, to podpowiadam, że firma Ringer ma je w ofercie. Rusztowania fasadowe również u nich kupicie, od 75 lat.

ODPOWIEDZ