Reklama firmy

deborah
Posty: 512
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:56 pm

Reklama firmy

Post autor: deborah » czw gru 17, 2020 10:52 am

Hej, wiecie gdzie znajdę rzetelną Agencja Marketingowa Wieliczka która spełni moje oczekiwania? Z góry dzieki

fajnka
Posty: 55
Rejestracja: czw gru 17, 2020 7:27 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: fajnka » pt gru 18, 2020 7:03 pm

Tu polecę primaverapr/pl/ która pomagała mi działaniami marketingu internetowego, podczas otwarcia drugiej siedziby firmy. Troszkę poprawili pozytywny odbiór firmy, wyeliminowali kryzysy wizerunkowe, no i całość ruszyła w dobrym stylu.

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: natala » pn gru 21, 2020 7:35 pm

No to jest temat naprawdę poważny i można go wielorako właśnie omawiać. Ale prawda jest taka, że to od nas zależy, na co się zdecydujemy. Na pewno reklama na takich artigraf/pl/oferta/artykuly-higieniczne gadżetach jest bardzo mądra i rozsądna. Idealnie wpisuje się w czasy, w jakich nakazano nam prowadzić, albo z kolei zamykać swoje biznesy.

katarzynia
Posty: 78
Rejestracja: pt lis 27, 2020 11:47 am

Re: Reklama firmy

Post autor: katarzynia » pt gru 25, 2020 12:14 pm

Mi dość dobrze współpracuje się z agencją effectiveidea/pl/ . Mają już lata za sobą w marketingu internetowym, więc wiedzą w jakim kierunku pójść w zależności od celu czy branży. Mi poprowadzili całościowo kampanię w sieci budując świadomość o istnieniu mojej marki na rynku.

Arkadiusz1
Posty: 96
Rejestracja: śr gru 16, 2020 6:39 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: Arkadiusz1 » ndz gru 27, 2020 11:38 am

Czemu nie? Przecież dzisiaj dobry marketing jest wręcz kluczowy. Właśnie dlatego tak ważne będzie to, byście już teraz zajrzeli do realfollow/pl/opisy-do-zdjec-instagram/ i dowiedzieli się, w jaki sposób najlepiej poruszać się po marketingu realizowanym w social media. To naprawdę ważna sprawa.
WPIS SPONSOROWANY

Lili
Posty: 125
Rejestracja: śr paź 28, 2020 7:23 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: Lili » pn gru 28, 2020 6:29 am

A reklama w sieci? Korzystacie? Moim zdaniem to teraz podstawa. Jeśli mamy stronę www to koniecznie trzeba zająć się jej pozycjonowaniem. Ale nie samodzielnie, bo nieumiejętne działania mogą spowodować negatywne efekty. Są jednak agencje, które mogą się tym zająć. Od siebie mogę zaproponować ich widoczni/com/pozycjonowanie-stron/ . Zespół ludzi z ogromną wiedzą.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: uno » pn gru 28, 2020 5:31 pm

Reklama dla firmy aby docierała do jak największej liczy potencjalnych klientów powinna być też prowadzona w internecie. Tutaj xann/pl/ macie firmę która zajmuje się taką reklamą profesjonalnie i mają bardzo dobre osiągnięcia na tym polu, zobaczcie ofertę.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Reklama firmy

Post autor: hejna » ndz sty 31, 2021 7:33 pm

Prowadzicie konto firmowe na portalach społecznościowych, np na instagramie? Jeśli nie, to polecam wziąć to pod uwagę. Swoją drogą, to tutaj: tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/jak-budowac-marke-na-instagramie macie bardzo ciekawy artykuł w tym temacie. Warto poświęcić chwilę, aby go przeczytac.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: żubr » wt wrz 07, 2021 6:51 pm

Jak najbardziej warto podjąć współpracę z socialmediabost/pl/ . Możecie tutaj kupić like jak i obserwujących w rewelacyjnej cenie. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z działań tej firmy

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Reklama firmy

Post autor: ada » ndz wrz 26, 2021 1:53 pm

Wysokeij jakości odzież reklamowa ma w swojej ofercie firma GQB. My od dawna zamawiamy tam bluzy i koszulki dla naszych pracowników. Wyglądają w nich świetnie. Logotyp firmy jest haftowany i nic się z nim nie dzieje podczas prania.

ODPOWIEDZ