kursy, szkolenia itp

fajnka
Posty: 55
Rejestracja: czw gru 17, 2020 7:27 pm

kursy, szkolenia itp

Post autor: fajnka » pn mar 15, 2021 11:13 am

Słyszałam u znajomych że oni posyłają swoje dzieci na wiele dodatkowych zajęć, od sportowych po językowe itp. Z angielskim to zapamiętałam że zapisali je do earlystage/pl/pl/szkola/szczecin . Mają grupy po kilka osób i nie są to nudne zajęcia, bo oceny w szkole mają wyższe od tej dodatkowej nauki. A jak u was to was wygląda?

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: Tekla » wt mar 23, 2021 8:20 pm

A czy ktoś z Was robił sobie kiedykolwiek jakiś kurs językowy? Jeśli tak, to w jakiej szkole? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/ ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua i wydała mi się na bardzo atrakcyjna. Można się w niej uczyć nie tylko angielskiego, ale również niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, japońskiego i wielu innych języków. Czy ktoś z Was miał z tą szkołą do czynienia?

dama
Posty: 236
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:52 am

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: dama » śr mar 31, 2021 4:43 pm

Oczywiście, że ja zamierzam się szkolić, nie ma od tego odwołania. W ogóle wydaje mi się, że to jest mój obowiązek, jeśli nie jako pracownika, to jako osoby. Dlatego takie educamp/pl/ szkolenia mam na oku. To na pewni pozwoli mi się rozwinąć i podpowie mi, co jeszcze mogę udoskonalić.

krwawamerry
Posty: 180
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:16 am

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: krwawamerry » ndz lip 04, 2021 5:22 pm

My sie u nas w firmie szykujemy do coachingu zespolowego :) ta firma bedzie wszystko prowadzic hutchinson.org/pl/oferta/szkolenie/coaching/ namiar mam od znajomych, podobno maja super szkoleniowców

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: zuzula12 » wt wrz 28, 2021 11:19 am

Czy są tutaj osoby, które mają w planach wstąpić w szeregi policji? Jeżeli tak, to polecam Wam sprawdzić porady oraz informacje na stronie rekrutacja-do-policji/pl/test-wiedzy-do-policji , dzięki czemu będziecie mieli dużo większe szanse na wysokie wyniki z testów.

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: susan » czw lis 04, 2021 4:15 pm

Bardzo ciekawą opcją jest także szkolenie lublin: kursor.edu/pl/wodn/szkolenia . Wybór szkoleń jest naprawdę bardzo duży. Polecam zajrzeć do nich w wolnej chwili.

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: inezka » ndz lis 14, 2021 11:27 am

A gdzie wynajmujecie sale szkoleniowe ? Ja ostatnio przeprowadzałam szkolenie w creativeedge/pl/ Sale są bardzo dobrze wyposażone, w środku panuje naprawdę miła atmosfera, która znacząco wpływa na uczestników :) Szkolenie przeprowadziliśmy bardzo sprawnie i przyjemnie :)

plaszczka
Posty: 224
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:14 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: plaszczka » wt lis 16, 2021 3:38 pm

a szkolenia ppoż łódź tez przeprowadzacie? u nas niedawno byly wlasnie organizowane. Naprawde niezla forma i klarowany przekaz informacji

Bron
Posty: 126
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:49 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: Bron » pn lis 29, 2021 1:08 pm

Teraz jest bardzo duży wybór szkoleń. Moim zdaniem to bardzo dobrze, bowiem daje to szansę na rozwój. Świetną opcją są szkolenia online, gdyż można w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca. Jeśli interesuje Was branża It to zerknijcie na szkolenia przygotowane przez iknowit/com/pl. Tu znajdziecie ciekawe propozycje szkoleń produktowych a także dotyczących bezpieczeństwa w firmie. Wszystkie szkolenia prowadzą bardzo doświadczeni specjaliści, którzy przekazują wiedze w bardzo rzetelny i przystępny sposób.

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: inezka » czw sty 27, 2022 12:46 pm

Zdecydowanie warto robić szkolenia, kursy. Pomagają zdobywać nowe umiejętności i wiedzę. Myślę, że warto rozważyć Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych z transportu drogowego. Po ukończeniu takiego kursu mamy naprawdę dużo możliwości. Zajęcia odbywają się weekendowo, więc można je pogodzić z pracą. Zajęcia są ciekawe, prowadzone przez specjalistów.

ODPOWIEDZ