kursy, szkolenia itp

Karla93
Posty: 45
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:06 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: Karla93 » wt kwie 19, 2022 5:21 pm

Otóż to. Znam wiele osób które zrobiły kilka niepotrzebnych kursów, no o i teraz tylko żałują wydanych pieniędzy... Szanujcie swoje portfele i swój czas. Zobaczcie sobie stronkę fachpraca/pl/oferty-pracy/katowice/ i tu dostepne oferty pracy. może tak oglądając jaka jest sytuacja na rynku uda się wam znaleźć i idealne szkolenie.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: żubr » pn kwie 25, 2022 1:48 pm

Właśnie ja nie tak dawno byłam na szkoleniu z medycyny estetycznej w newu/pl/ . Jest to naprawdę świetne miejsce, w którym na pewno zdobędziecie dużą ilość wiedzy

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: susan » wt maja 31, 2022 1:57 pm

Uważam, że w każdej pracy trzeba się dokształcać - niezależnie od branży. Dlatego pomyślałam sobie, że może Was zainteresować co to jest agile hr: rosieksolutions/pl/szkolenia/agile-hr-foundation-szkolenie-otwarte-2022/ . Słyszałam, że coraz częściej można obecnie spotkać to określenie.

Norra
Posty: 192
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:54 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: Norra » śr cze 01, 2022 10:35 pm

"A czy ktoś z was robił na podatek cit też szkolenia? Bo nie da się ukryć, ale teraz sporo zmian zostało wprowadzone. A, żeby rachunkowość prowadzić rzetelnie i zgodnie z przepisami, trzeba mieć aktualną wiedzę. Ponoć CRIDOTEKA są dostępne świetne kursy, może warto byłoby to sprawdzić."

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: zuzula12 » pt cze 03, 2022 10:22 am

Czy wiecie jakie obowiązki wynikają z rozporządzenia o ochronie danych osobowych? Na stronie ofio/pl/katalog-firm/92507/kursy-online-z-rodo-dlaczego-warto-z-nich-korzystac/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł w tym temacie, gdzie dowiecie się czym są szkolenia z RODO online.

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: inezka » czw cze 09, 2022 5:35 pm

Przy organizacji imprezy na zakończenie roku szkolnego skorzystałam z okazji by połączyć to wydarzenie z istotną kwestią jaką jest nauka pierwszej pomocy. Poprosiłam o pomoc Medyk Trans z Poznania medyktrans/com/pl/szkolenia-medyczne/ i podczas tej świetnej zabawy udało nam się przeszkolić niemal wszystkie dzieciaki z naszej placówki. Każda okazja jest dobra by wpleść w nią treści edukacyjne. Podziękowania dla medyków prowadzący kurs-pełen profesjonalizm i najwyższy poziom wiedzy!

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: kasiunia » ndz cze 26, 2022 7:10 am

Na zdobywaniu wiedzy i kwalifikacji nie ma co oszczędzać, to inwestycje, które zwracają się w dość krótkim czasie . Warto jednak zwrócić uwagę na to , gdzie pozyskujecie wiedzę, gdzie się szkolicie a dokładniej jaka to firma, bo dobra firma szkoleniowa to skarb. Ważne są przekazywane treści ale i relacje ze szkolącymi. Warto więc przed podjęciem decyzji o szkoleniu poszukać opinii na temat tych firm.

salomea
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:56 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: salomea » śr cze 29, 2022 2:30 pm

Całkiem fajnym kursem jeszcze jest na agenta nieruchomosci.. kursynieruchomosci/pl/agent-nieruchomosci-czy-warto/ Warto poczytać czy warto czy tez nie, bo wiadomo, nie musimy w tym fachu działać, ale możemy na przykład miec jaką deskę ratunku na przyszłość :)

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: ada » śr cze 29, 2022 11:15 pm

Jeśli chcesz spróbować afirmacji to tutaj przewodnikwewnetrzny/pl/afirmacje-bogactwa-jak-przyciagnac-do-siebie-pieniadze-i-bogactwo/ znajdziesz świetny artykuł na ten temat. Dowiesz się z niego na czym to dokładnie polega i jak w ogóle zacząć. Ja kiedyś w to nie wierzyłam, ale odkąd zaczęłam stosować afirmacje wiele rzeczy się wydarzyło.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: kursy, szkolenia itp

Post autor: żubr » sob lip 09, 2022 12:43 pm

Moim zdaniem najlepiej jest postawić na szkolenie z medycyny estetycznej newu/pl/ . Nauka tutaj odbywa się w bardzo miłej atmosferze i co ważne tutaj zdobędziecie wielką wiedzę

ODPOWIEDZ