Słodycze na diecie

plaszczka
Posty: 224
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:14 pm

Słodycze na diecie

Post autor: plaszczka » pn mar 15, 2021 7:16 pm

Czy ktoś z was orientuje się może czy są jakieś przekąski - typu batoniki, ciasteczka - które mogłabym zjeść będąc na diecie? Może jakieś fit przepisy którymi możecie się podzielić?

burbon
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:44 am

Re: Słodycze na diecie

Post autor: burbon » czw mar 25, 2021 10:36 am

Ja to w ogóle uwielbiam słodycze, więc dla mnie dieta to jakaś istna masakra :) Na szczęście są takie przekąski, na które można sobie pozwolić foodsbyann/com/pol_m_Zdrowe-przekaski_Ciasteczka-249.html ciasteczka owsiane wymiatają.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Słodycze na diecie

Post autor: hejna » ndz mar 28, 2021 12:46 pm

Nie uważam, aby był to dobry pomysł. No chyba, że postawicie na catering dietetyczny od cateromarket/pl/catering-dietetyczny/bialystok i w jadlospisie będziecie mieć jakiś zdrowy, słodki podwieczorek. Generalnie to ja jestem wielką fanką diety pudełkowej. To właśnie dzięki niej, udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Słodycze na diecie

Post autor: ada » pn cze 28, 2021 9:58 pm

Na pewno najważniejsza jest zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta. Poza tym warto wiedzieć co to probiotyk a prebiotyk i stosować je. No i ruch, dużo wody oraz regularne badania.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Słodycze na diecie

Post autor: zuzula12 » wt lip 27, 2021 12:22 pm

Według mnie warto zjeść coś zdrowszego i smacznego Ryż z Włoch jest to przepyszne danie Tajemnicą udanego risotto jest specjalny ryż. Polecam wam włoski ryż Arborio z firmy Pasini, owalny, lekko przezroczysty koniecznie spróbujcie

krwawamerry
Posty: 180
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:16 am

Re: Słodycze na diecie

Post autor: krwawamerry » pt lip 30, 2021 9:11 pm

Aaa to mnie nawet do słodkiego nie ciagnie :) mam dobrze zbilnasowana diete, która ulozyla mi pani dietetyk z kliniki leczenia otylosci w szpitalu Medicover,czssami mam jakies pyszne przekąski ale nawet nie jest to dla mnie takie wazne :) lubie owoce, zastepuja mi slodkosci . A bardzo zalezalo mi zeby wziac sie za siebie i zrzucic troche, to dla mnie duzo, bo jak zaczelam chudnac, to od razu lepiej sie poczulam, stan zdrowia sie poprawil.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: Słodycze na diecie

Post autor: żubr » ndz paź 31, 2021 11:33 am

A czy znacie sekrety czekolady ? Warto odwiedzić tego bloga, ponieważ możecie znaleźć tutaj wiele informacji na temat czekolady.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Słodycze na diecie

Post autor: ada » śr lis 03, 2021 10:38 pm

Zobacz sobie toffi cukierki. Ja bardzo lubię toffi, to chyba jedyne slodycze, które mogłabym jeść bez przerwy. Też jestem na diecie, ale uważam, że co jakis czas warto sięgnąć po coś słodkiego. Dzięki temu nie będziesz mieć napadów jedzenia.

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: Słodycze na diecie

Post autor: kasiunia » sob sty 29, 2022 3:09 pm

Słodycze na diecie ? - mam wrażenie ,że nie znajdziemy tutaj dobrego rozwiązania. Spożywanie słodyczy wiąże się zawsze ze spożywaniem dodatkowej porcji kalorii a to nie wiele ma wspólnego z dobrą dietą. Powiem tak, uwielbiam stare słodycze - te z lat 80-tych.Jak wspomina mama zawsze były one dobre, jednak wtedy trudno było je dostać.Dzisiaj na szczęście nie ma z tym żadnych problemów , więc jeśli tylko lubisz stare smaki to na prawdę polecam.

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Słodycze na diecie

Post autor: Tekla » ndz sty 30, 2022 2:35 pm

A skoro już mowa o słodyczach na diecie, to czy orientujecie się może, jakie są najmniej kaloryczne batony? Ja też muszę przejść na dietę, ale zupełnie ze słodkości zrezygnować nie chcę... co więc byście mi polecili? Które batony mają najmniej kalorii?

ODPOWIEDZ