Wakacje

Arkadiusz1

Re: Wakacje

Post autor: Arkadiusz1 » czw sty 28, 2021 9:38 pm

Wakacje to czas, gdzie macie się oderwać od wszystkiego i solidnie zrelaksować. Ja na pewno mogę wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do fishing-test/pl/producenci/ i dowiedzieli się, jakie wędki nadadzą się do rekreacyjnego wypadu na ryby. To jedna z moich ulubionych czynności wakacyjnych, dzięki której niesamowicie się relaksuję :)

fredek

Post autor: fredek » wt lut 23, 2021 5:48 pm

Ja teraz jeszcze się wybieram na szybko na narty w alpach :) Nie umiem się już doczekać, bo uwielbiam jeździc, wiec na pewno bedzie to fana opcja :D

latino

Post autor: latino » sob lut 27, 2021 10:51 pm

Jeśli wybieracie się w tym roku nad polskie morze, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj blueapart/pl/apartamenty/jastarnia . Macie tam bowiem namiar na portal, gdzie można wynająć różnego typu apartamenty. Wybór jest ogromny. Jest to lepsze rozwiązanie, aniżeli nocleg w hotelu. Przede wszystkim w tym roku warto postawić na bezpieczeństwo, bo to jest podstawa.

Norra

Post autor: Norra » pn mar 01, 2021 9:31 pm

Właśnie też powoli zaczym się rozglądnąć za wakacjami dla siebie... Czas najwyższy coś zaplanować, ponieważ potem to nie będzie nawet miejsc... Myślę, że postawię w tym roku na jakiś fajny Hotel na Kaszubach. Jeszcze nie wiem, jaki dokładnie, ale znajdę coś przytulnego blisko atrakcji.

poti

Post autor: poti » sob mar 06, 2021 6:12 pm

A gdzie wysyłacie dzieci na wakacje? Jeśli nie macie pomysłu, to warto sobie zerknąć tutaj kompas/pl . Jest tam sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Znajdziecie tam sporo obozów i kolonii tematycznych dla dzieci w różnym wieku. Uważam, że warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem.

theside

Post autor: theside » pt maja 21, 2021 9:00 am

My to w tym roku tak za bardzo to niczego nie mamy zaplanowanego. Jakoś tak wychodzi, że to nie jest nasz czas i tyle. A wstępnie też myślę sobie, ze nie ma to jak szukanie w sieci. Tu https://awesometn.com/jak-spedzic-majowke/ mam porady na majówkę. A na takie małe wakacje to też może się sprawdzić. Na pewno macie podobne do mnie zdanie?

zuzula12

Post autor: zuzula12 » wt maja 25, 2021 5:42 pm

Fajnie jest czasem odpocząć pojechać na wakacje z rodziną. Znalazłam fajną ofertę wynajem kamperów gliwice. Ta oferta jest idealna dla rodziny. Podróż kamperem to niezapomniane chwile. Wystarczy tylko mieć prawo jazdy kategorii B

hejna

Post autor: hejna » czw cze 10, 2021 9:04 am

Najlepiej wakacje w Polsce spędzić nad morzem i tutaj bez dwóch zdań mogę wam polecić Łebę. Ma najpiękniejsze wydmy, jakie kiedykolwiek widziałam w swoim życiu. Zostawię wam też namiar na meleksy Łeba wydmy dzięki którym bez problemu dojedziecie w takie miejsca.

ODPOWIEDZ