praca

Norra
Posty: 192
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:54 pm

Re: praca

Post autor: Norra » śr kwie 20, 2022 11:53 pm

Tak naprawdę każda praca ma swoje plusy i minusy, ale też w dużej mierze wszystko też zależy od nas... Chociażby zobaczcie, jak wiele zyskuje lider avonu - i co można ? Pewnie, że tak... Trzeba troszkę pogłówkować i przede wszystkim zaangażować się i nawet niepozorna praca może dać nam niezłe zyski.

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: praca

Post autor: kasiunia » czw kwie 28, 2022 1:31 pm

Znalezienie dobrej pracy nie jest takie łatwe a le i nie jest nie możliwe. Jeśli wiesz gdzie szukać a dodatkowo masz cokolwiek wspólnego z branżą IT to znalezienie satysfakcjonującej pracy nie powinno być trudne. Dobrze też znać jak wygląda rynek pracy IT w Polsce , to z pewnością pomoże nam w poszukiwaniach. Warto wcześnie zrobić sobie remanent swoich umiejętności i kompetencji a wtedy rynek pracy będzie stać dla nas otworem.

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: praca

Post autor: inezka » sob kwie 30, 2022 3:54 pm

Mam wrażenie, że pracę znaleźć jest coraz ciężej. Zanim dostałam pracę szukałam jej przez kilka miesięcy. W końcu udało się za pośrednictwem MG Solutions :) Bez problemu znajdą pracę przy produkcji, magazynie czy jako serwis sprzątający i w Polsce i za granicą. Zaufana, rzetelna firma. Pracuję dla nich jakiś czas i wszystko jest w porządku. Dobre warunki zatrudnienia, kompetentny personel i wynagrodzenie również w porządku i zawsze na czas :)

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: praca

Post autor: zuzula12 » pn maja 02, 2022 1:11 pm

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem mogę polecić oferte, z której sam zdecydowałem się skorzystać. Jeżeli jesteście w trakcie poszukiwania pracy dla siebie, to polecam Wam sprawdzić oferte na stronie bluecollar/pl , gdzie znajdziecie firmę zajmującą się wyszukiwaniem wykwalifikowanych ludzi do pracy w Danii.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: praca

Post autor: żubr » pt maja 06, 2022 12:02 pm

A co powiecie na morganizerfinansow/pl/ ? Używam tego programu i dzięki niemu mogę pilnować płatności jak i wystawiać faktury za darmo. Bardzo ułatwił moją pracę.

xuzi
Posty: 117
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:56 pm

Re: praca

Post autor: xuzi » pt maja 06, 2022 3:17 pm

a może ktoś z Was szuka pracy jako opiekun osób starszych i chce wyjechać do Niemiec ? Jeśli tak to agencja Symeon Dolcevita szuka ludzi do pracy facebook/com/opiekunki.dolcevita/. Ja sama wyjeżdżam z nimi od prawie 2 lat :) oferują wysokie zarobki, premie, zapewniają nawet dojazd na miejsce pracy. Solidna i uczciwa firma :)

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: praca

Post autor: bryza » wt cze 21, 2022 5:28 am

Też myślałam o wyjeździe, ale po namyśle zrezygnowałam. Jednak przeglądam oferty pracy Katowice bo chcę tutaj na miejscu coś znaleźć. Uważam, że tak będzie najlepiej

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: praca

Post autor: ada » pn cze 27, 2022 10:59 pm

Ja dzisiaj trafiłam na bardzo ciekawy artykuł legalizacja dokumentów. Myślę, że wiedza w nim zawarta przyda mi się gdy będę chciała zatrudnić nowych pracowników np. Z Ukrainy. Warto interesować sie tym tematem. Obecnie prawo trochę się zmieniło i lepiej być na bieżąco.

januszwit
Posty: 102
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:18 am

Re: praca

Post autor: januszwit » pt lip 29, 2022 12:40 pm

"
Czy ktoś z was chciał własnie pracowac w holandii ? moim zdaniem taka praca za granica hollandcontracting/pl jest lepsza i bardziej opłacalna, niż u nas w polsce... co wy na to ?
[/quote]




Mój brat jak szukał pracy w Holandii to sprawdzał oferty na [url=https://bit.ly/pracawue_oferty]pracawue.pl. Tam maja duzo fajnie opisanych ofert. Mozna wybrać sobie konkretnie miasto, do którego chce się wyjechac ;)
"

katarzynia
Posty: 78
Rejestracja: pt lis 27, 2020 11:47 am

Re: praca

Post autor: katarzynia » pt sie 05, 2022 2:48 pm

Pracę można znaleźć np na stronie agencji nursecare24/pl/ jeśli ktoś by szukał ofert w Niemczech. Tak to ogólnie chyba spora część naszych rodaków wyjeżdża, no bo blisko i jednak pieniądze można całkiem sensowne zarobić.

ODPOWIEDZ