Wedding planner

deborah
Posty: 512
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:56 pm

Wedding planner

Post autor: deborah » pt maja 07, 2021 12:44 pm

Wedding planner Warszawa - kogo polecacie? Chciałabym zaplanować wesele przy pomocy profesjonalnej agencji ślubnej.

andzik
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 16, 2021 11:21 am

Re: Wedding planner

Post autor: andzik » pn lip 05, 2021 12:08 am

A zespół muzyczny? Tutaj też wcale nie jest tak łatwo wybrać konkretnych ludzi bo rynek jest po prostu szeroki. Ja ostatnio słyszałam że można zaprosić u siebie Bayer Full ciekawynews/pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ , nie ukrywam że chętnie bym się pobawiła w rytm muzyki disco polo.

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: Wedding planner

Post autor: kasiunia » śr sie 18, 2021 4:59 pm

Gdziekolwiek robicie wesele wcześniej poprzedzone ono jest ceremonią zaślubin a jeszcze wcześniej bardzo często organizowane Jest Błogosławieństwo Pary Młodej . Błogosławieństwo Młodej Pary powinno odbyć się w domu jednego z małżonków, chyba że ślub ma miejsce daleko od ich miejsca zamieszkania. Ważna jest kolejność – najpierw Młodzi spotykają się z rodzicami, a później wyruszają na uroczystość. Miejsce spotkania musi być wcześniej odpowiednio przygotowane, stół należy przyozdobić białym obrusem i ustawić na nim kropidło, wodę święconą i krzyż – tych trzech elementów nie może zabraknąć. Poczytajcie sobie na blogu.

LaGata
Posty: 90
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:53 pm

Re: Wedding planner

Post autor: LaGata » ndz sie 22, 2021 6:36 pm

Ja chciałam uniknąć tego wszystkiego.. Razem z moim mężem jesteśmy dość introwertyczni i nie przepadamy za wielkimi przyjęciami dlatego nasze wesele było skromne na kilka osób w restauracji Bubbles :)

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Wedding planner

Post autor: natala » pt wrz 24, 2021 8:38 am

W sumie jestem zdania, że każdy ma prawo wybierać fajne opcje na wesele, ale ja również mam na myśli i to, że fajnie jest rozmawiać o tym, co taki wedding planner może. On na pewno przygotuje rozwiązania o wiele lepsze, niż my sami byśmy wyszukali. A wesela w plenerze w jego wykonaniu to dopiero coś.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Wedding planner

Post autor: zuzula12 » pn paź 11, 2021 5:35 pm

Wesele jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego, dlatego ze swojej strony chciałbym Wam polecić funtasticevents/pl . Na stronie znajdziecie oferty najlepsze DJ na wesela w Poznaniu, z którego usług sam skorzystałem w trakcie mojego wesela i jestem bardzo zadowolony z przebiegu imprezy.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: Wedding planner

Post autor: żubr » śr lis 24, 2021 6:58 pm

Sama nie tak dawno robiłam przygotowania do ślubu i szukałam dla siebie wyjątkowej sukni. Wybrałam jednak suknieboho/pl/suknie-slubne-starachowice/ i tutaj kupiłam dla siebie niezwykle uroczą i wygodną suknię

krwawamerry
Posty: 180
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:16 am

Re: Wedding planner

Post autor: krwawamerry » pt gru 17, 2021 2:46 pm

Mi to sie poodbaja wesela w takim starym stylu, duzo gosci, zabawa do bialego rana, tak z przytupem, zeby bylo co wspominac :) My juz nawet mamy zarezerwowana Karczme Kujawska w Inowroclawiu, fajnie bo sale maja duzą, dla dzieciakow plac zabaw, parking tez spory wiec nie bedzie problemu zeby goscie mogli postawic samochody

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: Wedding planner

Post autor: inezka » sob cze 25, 2022 11:20 am

Mam do was pytanie, czy istnieje jakaś zasada co do tego ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Dawniej mówiło się, że pierścionek musi być wart jednej lub 3 pensji, jednak myślę, że obecnie odchodzi się od tej zasady, Ciekawe spostrzeżenie na sprawę rzuca również ten artykuł 16ptd/pl/ile-powinien-kosztowac-pierscionek-zareczynowy/ A wy jak uważacie?

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Wedding planner

Post autor: Tekla » czw lip 28, 2022 12:19 pm

A skoro już mowa o organizacji ślubu i wesela, to czy wiecie już, jakie będziecie mieli dodatkowe atrakcje dla gości na weselu? My planujemy zdecydować się na fotolustro Wynajem czegoś takiego nie jest drogi, a wydaje nam się, że goście mogą mieć przy tym dużo frajdy :) A Wy jak uważacie?

ODPOWIEDZ