Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

panisko
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 22, 2020 4:02 pm

Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: panisko » wt paź 27, 2020 11:20 am

Staram się unikać nieznanych deweloperów i superpromocji na mieszkania. Dlatego rozglądam się za aktualnie powstającą inwestycją, która będzie oferowała wysoki standard mieszkań. Interesuje mnie lokalizacja z dobrym połączeniem z centrum. Czy macie jakieś doświadczenia i czy mam w czym wybierać?

eremski
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:57 am

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: eremski » czw paź 29, 2020 8:13 am

Na Prawobrzeżu koło jeziora Dąbie powstaje inwestycja Victoria Apartments - apartamenty w standardzie premium. Oferowane apartamenty Szczecin znajdują się w pobliżu przystani jachtowej i klubów żeglarskich. Mimo, że inwestycja powstaje z dala od zgiełku centrum miasta, dojazd do kluczowych lokalizacji w Szczecinie będzie dogodny i nie powinien stanowić problemu.

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: natala » czw paź 29, 2020 10:13 am

O, to fajnie, że macie forum, na którym możecie o takie rzeczy zapytać. Ja na przykład wiem, że deweloper stare babice kreatordom ma fajne mieszkanka i będę się do niego w tej kwestii odzywać. Mam nadzieję, że uda mi się dojść z nim do porozumienia i że wezmę ten kredyt na całe życie. I wtedy po prostu pomyślimy, co i jak ;) .

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: bryza » ndz lis 01, 2020 8:53 pm

Jeśli chodzi o rynek szczeciński to nieruchomości najlepiej szukać na tym właśnie portalu dobryadres/pl/ . ja sobie na bieżąco przeglądam z tego względu że szukam mieszkania. ofert generalnie jest bardzo dużo, są one zróżnicowane pod względem lokalizacyjnym czy cenowych więc raczej każdy znajdzie tutaj coś dla siebie interesującego

dama
Posty: 236
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:52 am

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: dama » pt gru 11, 2020 8:03 am

Nie znam się na tym, ale z kolei wiem, że niektórym inwestorom przyda się na przykład odpowiednie finansowanie, bo jednak to nie są małe koszty, zakup takiej nieruchomości. Dlatego podpowiadam, że doradca finansowy Augustów wesprze Was właśnie odpowiednią dla Waszych potrzeb, pożyczką. W sumie nie wiem, ile osób skorzysta, ale komuś może ten namiar się przydać.

Sensor
Posty: 74
Rejestracja: pt paź 02, 2020 11:13 am

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: Sensor » pn gru 28, 2020 11:42 am

Chciałabym zainwestować w mieszkanie albo w budowę domu ale niezbyt się orientuję w kredytach. Znalazłam taki artykuł elblag24/pl/co-warto-wiedziec-o-kredycie-na-budowe-domu/ , w którym ciekawie jest to opisane i trochę mnie ta treść oświeciła. Wolałabym się jednak jeszcze Was poradzić, bo to przecież spory wydatek.

jola10
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:04 pm

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: jola10 » wt sty 05, 2021 3:12 pm

Jeśli nie ufasz deweloperom, pomyśl o rynku wtórnym. Można trafić na prawdziwe perełki mieszkaniowe. I zapłacić dużo mniej niż za mieszkanie od dewelopera. Bez problemu znajdziesz w sieci ogłoszenia mieszkania na sprzedaż i tam się porozglądaj. Myślę, że bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego.

Norra
Posty: 192
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:54 pm

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: Norra » pn sty 25, 2021 9:48 pm

Jak macie w planach jakieś inwestycje to na pewno przydałoby się wam nieco dodatkowej gotówki. Jak interesuje was kredyt, możecie sprawdzić sobie tutaj ktorydoradca/pl w porównywarce, które produkty finansowe są godne uwagi. Tam możecie poczytać sobie na temat poszczególnych propozycji, możecie skorzystać też z pomocy doradzców.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: hejna » pn lut 15, 2021 9:46 am

Powiem wam, że nie tak dawno zaczęłam współpracę z grupą condo/pl/ i jestem bardzo zadowolona. W ofercie mają między innymi apartamenty na sprzedaż. Wybór jest naprawdę szeroki, także każdy - bez wyjątku - znajdzie u nich coś dla siebie.

lisica
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:59 pm

Re: Aktualne inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Post autor: lisica » wt lut 16, 2021 10:40 pm

Ja wam powiem, ze wg mnie to pantera invest ma jak na razie najlepsze oferty nieruchomosci :) świetne mają domy i naprawde doradztwo fachowe a to naprawdę na plus.

ODPOWIEDZ