Nowoczeny kominek

ada

Re: Nowoczeny kominek

Post autor: ada » ndz paź 24, 2021 10:34 pm

Jeśli chcesz mieć kominek w salonie to polecam kominki z ignif/com/. My mamy kominek z IGNIF i jesteśmy bardzo zadowoleni. Prezentuje się doskonale i miał dobrą cenę. Te kominki są innowacyjne, piękne i wykonane z największą starannością.

dama

Post autor: dama » pt lis 26, 2021 7:59 am

Wiem, wiem o czy mówicie. Widziałam takie w firmie Komineo komineo/pl/ . Mają naprawdę szeroki wybór ofert i jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie bym się podjęła właśnie szukania kominka u nich. Co prawda wiem, że możecie mieć inny plan na to, ale moim zdaniem to nie będzie wcale złym pomysłem. Biokominki dziś rządzą.

hejna

Post autor: hejna » pn lis 29, 2021 6:14 am

Też zastanawialam się jaki kominek wybrać do swojego domu, a zależało mi na tym aby byl nowoczesny - to wybrałam na podczerwień. Polecnono mi ofertę takwiele/pl/ i wlasnie tutaj go kupiłam. Uważam, że to byl strzał w dziesiątkę. Może i wam coś wpadnie w oko?

burbon

Post autor: burbon » pn sty 31, 2022 10:44 am

A powiedzcie mi, skad zamawiacie wkłady kominkowe? Ja znalazłam ostatnio bardzo fajną ofertę na kratki/pl :)

andzik

Post autor: andzik » śr lut 16, 2022 1:40 am

U mnie kominek zabudowany jest tradycyjnymi kaflami, z żeliwnymi okuciem, ale...wnętrze to nowoczesny wkład z płaszczem wodnym oraz systemem sterowania od tatarek/com/pl/automatyka/sterowniki-do-kominkow-z-plaszczem-wodnym . Tu mogę regulować zarówno dopływ powietrza do komory spalania czy działanie pompy obiegowej. Oczywiście są tu tez systemy np zabezpieczające wodę przed przegrzaniem.

ODPOWIEDZ