Strona 1 z 1

oświetlenie

: czw mar 25, 2021 10:35 am
autor: andzik
Kupiłam dość duży budynek, który chcę wyremontować i przeznaczyć na biura. W moim mieście jest ogromne zapotrzebowanie na takie lokale, także wydaje mi się że bardzo dobrze na tym wszystkim wyjdę. Na pewno oświetlenie będzie mega dizajnerskie, sporo zaczerpnę informacji i porad z lighting.philips/pl/application-areas .

Re: oświetlenie

: czw mar 25, 2021 1:25 pm
autor: pigment
Jeśli chodzi o oświetlenie to oczywiście jest to bardzo ważne zadanie. Dlatego też warto może rozważyć jakieś takie bardziej praktyczne rozwiązania. I tak też może takie listwy oświetleniowe sufitowe jakie mają tutaj oswietleniowki/pl/listwy-led-oswietleniowe-sufitowe,c161.html mogą nam się przydać. Bo jednak takie niby niepozorne listwy ale mogą sprawić, że wnętrze nabierze znacznie lepszego wyglądu.

Re: oświetlenie

: czw kwie 29, 2021 5:46 pm
autor: Tekla
A czy ktoś z Was słyszał o czymś takim jak audyt energetyczny oświetlenia ulicznego? Ja dowiedziałam się ostatnio ze strony https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ulicznego/, że takie właśnie audyty wykonuje na przykład firma Efektywniej z Wrocławia. Czy ktoś z Was miał z nią już może do czynienia?

Re: oświetlenie

: czw cze 17, 2021 11:03 pm
autor: ada
Ja dzisiaj odkryłam odbiorniki do taśm led i zastanawiam sie nad tą opcją. Ktoś z was z niej korzysta? Wyczytałam, ze tego typu urządzenia zapewniają płynną i stabilną pracę oświetlenia.

Re: oświetlenie

: pn lip 04, 2022 8:03 am
autor: januszwit
Będąc w tematyce elektryki to ze swojej strony mogę polecić hurtownię elektryczną https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/. Można tam znaleźć duży wybór materiałów elektroinstalacyjnych wiodących producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jeżeli potrzebne są jakieś nietypowe materiały czy zamienniki to nie ma problemu z ich załatwieniem. Wyróżnia ich szybka realizacja zamówienia. Bardzo polecam ;)