Porady budowlane

januszwit
Posty: 102
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:18 am

Porady budowlane

Post autor: januszwit » sob maja 01, 2021 11:02 pm

Jeśli szukacie sprawdzonych porad związanych z pracami budowlanymi lub aranżacją przestrzeni to na leksykon-budownictwa/pl/ znajdziecie wiele ciekawych porad :)

Wiesia
Posty: 65
Rejestracja: ndz lip 19, 2020 4:23 pm

Re: Porady budowlane

Post autor: Wiesia » śr maja 19, 2021 10:38 am

Siemanko. Jak już mowa o poradach budowlanych to uważam, że warto z takich korzystać gdyż dzięki temu może uda nam się uniknąć niektórych wpadek budowlanych. Dlatego też jak już mamy wybierać okna to wolę od dobrego i sprawdzonego producenta. I tak też dowiedzieliśmy się, że firma Drutex S.A. to jest bardzo dobry wybór. Dlatego też zamierzamy znacznie bliżej zapoznać się z ich ofertą.

dama
Posty: 236
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:52 am

Re: Porady budowlane

Post autor: dama » pt maja 21, 2021 12:17 pm

Temat na pewno jest ciekawy, ale nie każdy zgodzi się z tym, żeby ktoś mu doradzał. Już tacy jesteśmy, niestety. Dlatego lepiej napisać, że można z takich porad skorzystać, ale i że nie trzeba. No i ja jestem w stanie wam powiedzieć, że tutaj płytki z cegły możecie wymienić jako chciane i niechciane. To zależy od osoby i od konceptu. A z tym to naprawdę bywa różnie, ja wam powiem.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Porady budowlane

Post autor: hejna » wt maja 25, 2021 10:24 am

Właśnie, co do płytek to jaką markę polecacie? Nie chcę byle jakich płytek, zależy mi na jakości. Słyszałam dobre opinie o Opoczno - możecie to potwierdzić? Przeglądałam też ofertę sklepu plytki24/pl/opoczno i powiem wam szczerze, że kilka modeli i wzorów faktycznie wpadło mi w oko.

krwawamerry
Posty: 180
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:16 am

Re: Porady budowlane

Post autor: krwawamerry » sob lip 03, 2021 9:14 pm

Mi to sie marzy budowa pieknego , duzego domu :) dzialke juz mamy, projekt sie robi, jeszcze tylko potrzebna jakas firma do realizacji :)prbkubatura/pl/oferta/budownictwo-mieszkalne/ znajomy ich mi polecał, podobno są swietni w tym co robią

Mniejsza1999
Posty: 282
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:43 pm

Re: Porady budowlane

Post autor: Mniejsza1999 » śr lip 21, 2021 11:33 am

"Planujesz budowę studni głębinowej?

Jeżeli tak, to koniecznie musisz znaleźć profesjonalnego wykonawcę, który całkowicie zajmie się tą inwestycją :)

Sprawdźcie ofertę firmy Drillpol na drillpol/com/

Będziecie zadowoleni z doświadczenia oraz pracy jaką wykonują Ci specjaliści :)
"

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Porady budowlane

Post autor: Tekla » sob lip 31, 2021 12:21 pm

Wiele fajnych porad dotyczących budowy domu i remontu można znaleść na blogach budowlanych. My na przykład ostatnio szukaliśmy wartościowych informacji o zbrojeniu budynki i trafiliśmy na bardzo przydatne dane na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/blog/zbrojenie/. Jeśli i Was interesuje ten temat, to polecam zajrzeć ;)

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Porady budowlane

Post autor: zuzula12 » pt sie 27, 2021 10:03 pm

Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu informacyjnego, to ze swojej strony moge Wam polecić portal, który sam regularnie odwiedzam - netninja/pl/technologia/sprzet/jak-wlaczyc-bluetooth-w-laptopie . Znajdziecie na nim najróżniejsze artykuły związane z wieloma tematami z życia codziennego.

Aska
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 02, 2020 12:14 am

Re: Porady budowlane

Post autor: Aska » wt paź 26, 2021 1:02 am

Dla ludzi prowadzących firmy budowlane ważne informacje teoretyczne, które mogą pomóc w prowadzeniu biznesu są dostępne na portalu Notatek/pl, gdzie studenci różnych uczelni i kierunków, w tym budownictwa, dzielą się notatkami z różnych zajęć. Może warto zajrzeć do przykładowego artykułu notatek.pl/beton-ogolne-zagadnienia

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: Porady budowlane

Post autor: inezka » wt paź 26, 2021 4:20 pm

Odkąd ja posiadam swój dom to czas od czasu sprawdzam stan rur. Na tą chwilę polecam hurtownie rur stalowych ecotechgroup/pl/, kupowałem u nich nowe rury kilka razy i muszę przyznać, że mają one bardzo dobrą ofertę, więc polecam.

ODPOWIEDZ