Idealne wnętrze w domu

Ratyska
Posty: 87
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:02 pm

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: Ratyska » śr kwie 13, 2022 10:12 pm

Jak urządzamy wnętrze to warto pomyśleć również o ładnych i dobrze wykonanych żaluzjach. Fajne sa drewniane karnix/pl/zaluzje-drewniane-9870.html Sama takie u nich kupiłam ,wszystko przygotowali na wymiar. Solidne i bardzo eleganckie.

Tamir
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:55 pm

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: Tamir » wt maja 31, 2022 7:27 pm

Według mnie doskonałym wyborem byłoby dzieło jakiegoś znanego twórcy, ja szukałam teraz malarstwo współczesne polskie i można kupić obrazy w świetnych cenach do tego naprawdę jest to genialny dodatek

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: inezka » wt cze 07, 2022 3:35 pm

Niedawno kupiliśmy z narzeczonym mieszkanie i chciałabym je jakoś fajnie urządzić. Mam kilka pomysłów, ale trudno mi je połączyć, żeby to jakoś fajnie rozmawiało. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług mp-design/pl/ Zajmują się projektowaniem wnętrz , mają bardzo indywidualne podejście do klienta. Wiem, że z ich pomocą moje wnętrze będzie wyglądać wyjątkowo :)

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: zuzula12 » ndz cze 26, 2022 11:25 am

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mieszkania mogę polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony - orion.lublin/pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ . Wybór mieszkania jest trudną i dość istotną decyzją w życiu, dlatego warto przejrzeć dostępne oferty.

unknown
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:53 pm

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: unknown » śr cze 29, 2022 5:49 pm

Każdy może sprawić sobie idealne wnętrze, tylko trzeba umiejętnie dobierać dodatki jak i same meble. Dokładnie trzy miesiące temu skończyliśmy już całkowicie remont domu i bardzo ładnie nam poszło. Mając dosyć duży dom jest w nim trochę pusto i zastanawiam się czy warto kupić obrazy do łazienki i toalety. Pokoi mamy sporo, a ściany wręcz proszą się o powieszenie czegoś na nich. W sklepie internetowym https://uwalls.pl/obrazy-do-lazienki/ znalazłam obraz relaksująca kąpiel, który akurat powiesiłabym w łazience - jak sądzicie powinnam zamówić?

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: uno » sob lip 02, 2022 9:00 pm

Wnętrze to nie tylko meble, ale również dodatki, które tworzą całość. Jeśli chodzi o dodatki, to mnie ostatnio zainteresowało malarstwo polskie reprodukcje i bardzo chciałbym stworzyć sobie taką galerię na ścianie w domu. Oczywiście, nie wszystko odrazu, ale sukcesywnie będę moją galerię uzupełniał.

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: susan » wt lip 05, 2022 2:39 pm

Wiele ciekawych porad można znaleźć w sieci. Zachęcam na przykład do wizyty na tym blogu: byhaus/pl/jak-wybrac-baterie-prysznicowa-garsc-cennych-porad/ . Znajdziecie tam wiele inspiracji, które pomogą Wam wykończyć łazienkę.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: żubr » pn lip 11, 2022 8:55 am

Powiem wam, że ja ostatnio kupiłem bardzo dobry oczyszczacz powietrza stadler form viktor. Okazał się naprawdę mega skuteczny i co ważne działa bez zastrzeżeń także to był świetny wybór

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: susan » pt lip 22, 2022 3:28 pm

Jeśli chcecie mieć idealne wnętrze w Waszym domu to polecam popatrzeć w sieci na inspiracje. Od siebie mogę polecić blogi takie jak wnetrzena5/pl . Sama regularnie zaglądam.

Loxa
Posty: 230
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:53 pm

Re: Idealne wnętrze w domu

Post autor: Loxa » wt sie 16, 2022 2:45 pm

Ja w wolnej chwili polecam zajrzeć tutaj: golddoor/pl/pl/products/dab-naturalny-fornitury-lamele-premium-3d-panele-ozdobne-scienne-akustyczne-pionowe-19352.html . Firma Golddoor ma w swojej ofercie bardzo duży wybór dodatków do domów i mieszkań - między innymi właśnie lamele na ścianę. Myślę, że spodobają się Wam ich oryginalne propozycje.

ODPOWIEDZ