Jaka tapeta do kuchni

LaGata
Posty: 90
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:53 pm

Jaka tapeta do kuchni

Post autor: LaGata » wt wrz 15, 2020 9:10 pm

Hej jak w temacie jaką tapetę do kuchni byście polecili? Chciałabym na jednej ścianie zrobić kafelki ale na drugiej już położyć jakąś fajną tapetę nie koniecznie związaną z tematyką kuchenną. Koleżanka zamawiała kiedyś tapety ze sklepu innetapety/pl/tapety-scienne . Znalazłam tam ciekawe wzory i właśnie tapety do różnych pomieszczeń. Remont niebawem więc muszę się na coś zdecydować.

Sensor
Posty: 74
Rejestracja: pt paź 02, 2020 11:13 am

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: Sensor » pt lis 06, 2020 1:07 pm

Jak oceniacie taką fototapetę dekoracyjną do kuchni magicandstyle/com/p5024,fototapeta-do-kuchni-kawa-i-wanilia.html ? Moim zdaniem doskonale się prezentuje i przyciąga uwagę swoim wyglądem. Elementy kawy i wanilii to moje ulubione. Tapeta jest samoprzylepna i łatwa do nałożenia, więc nie będzie z pewnością z tym problemu. Chyba jeszcze dziś ją zamówię.

Joleczka091
Posty: 36
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 9:09 pm

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: Joleczka091 » czw lis 12, 2020 5:52 pm

U nas zrezygnowaliśmy z tapety w kuchni bo nie było za bardzo na nią miejsca. Teraz rozglądam się za pozostałym jeszcze sprzętem kuchennym, jak czajnik emaliowany - e-sas/pl/domdekor/czajniki Wtedy już będziemy mieć kompletnie urządzoną kuchnię i będzie można z niej swobodnie korzystać. A jak dla mnie w kuchni muszą być obecne wszelkiego rodzaju funkcjonalne sprzęty niezbędne do wykonywania codziennych czynności.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: ada » pn mar 08, 2021 7:44 am

Może daj fornir kamienny? Bardzo ładny znajdziesz tutaj kamiennewnetrza/pl/kamien-naturalny/fornir-kamienny szczerze mówiąc sama myślę o zamówieniu takiej kamiennej tapety do mieszkania.

Awatar użytkownika
stkes
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:45 pm

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: stkes » pt wrz 10, 2021 2:01 pm

Moim zdaniem do kuchni najlepiej nada się zmywalna tapeta - kuchnia to miejsce, w którym ściany są narażone na zabrudzenia, a taką tapetę z łatwością można domyć np. wilgotną szmatką. Dowiedziałem się o niej w artykule budujnafundamentach/pl/nowoczesne-rozwiazania-dla-pospolitych-scian/ i postanowiłem spróbować - w mojej kuchni spisuje się świetnie.
Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze.

monia8natka
Posty: 122
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:17 am

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: monia8natka » wt wrz 21, 2021 12:56 pm

Jeśli zależy nam na nowoczesnej kuchni, a jesteśmy obecnie na etapie remontu to zdecydowanie mogę polecić smolis-meble/pl/meble-kuchenne-sycow/ , gdzie wykonują profesjonalne meble kuchenne na wymiar.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: uno » sob paź 23, 2021 3:39 pm

Wybór tapety, mebli to niezbędne minimum, które powinien wybierać właściciel kuchni w zgodzie ze swoim gustem. Lepiej zastanowić się nad zastawą stołową. Na stronie: e-sas/pl/komplety-sztuccow możesz niedrogo kupić komplet sztućców. Warto dokładnie przyjrzeć się ofercie sklepu.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: zuzula12 » czw gru 23, 2021 3:35 pm

Z pewnością znajdą się osoby które właśnie są w trakcie urządzania kuchni. Polecam Wam Przyprawniki sklep internetowy , jest to strona na której znajdziecie różnego rodzaju akcesoria przydatne w kuchni. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie.

Lili
Posty: 125
Rejestracja: śr paź 28, 2020 7:23 pm

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: Lili » pt maja 20, 2022 6:30 pm

Skoro ma to być tapeta do kuchni, to przy meblach można umieścić fototapetę. W ten sposób duża powierzchnia będzie zagospodarowana. Widziałam, że fototapetę z dowolnym wzorem można zamówić u nich copyshop.krakow/pl/oferta/fototapety/ . Ich tapety są szczegółowe, bo wykorzystują nowoczesne technologie. Dodatkowo są ekologiczne i bezwonne, dzięki czemu nie szkodzą zdrowiu. Czas realizacji to około 1-2 dni.

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Jaka tapeta do kuchni

Post autor: bryza » śr cze 22, 2022 11:34 pm

Na pewno muszą być odpowiedne na wilgoć i zmywalne. Dlatego warto zerknąć sobie na ekskluzywne tapety , które wykonane są z porządnych materiałów. Wybór jest naprawdę szeroki

ODPOWIEDZ