Małe mieszkanie

beatryce
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: beatryce » ndz paź 31, 2021 12:27 pm

Myślę że nie ważne jakie mieszkanie czy małe czy duże ale ważne że własne :) sama szukam dla siebie mieszkania, na pewno nie może to być kawalerka myślę przyszłościowo i przeglądam ogłoszenia mieszkaniowe na różnych serwisach ogłoszeniowych bo jest ich bardzo dużo. Póki co znalazłam dwa mieszkania które mi się spodobały i okoloca świetna.

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: natala » wt lis 09, 2021 11:41 am

W sumie ja to Wam powiem, że dla mnie najważniejsze jest to, żeby mi się mieszkało wygodnie mimo małego metrażu. Dlatego jeśli już, to wybieram rozwiązania, które będą skuteczne dla mnie, ale i które nie zajmą wiele miejsca. Podoba mi się na przykład cegła w kuchni , ale nie zrobię tego. Muszę postawić na jasne, odciążające kolory i faktury.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: uno » pt lis 12, 2021 10:09 pm

Ja chciałbym sprzedać swoje mieszkanie i kupić większe, ale ze względu na to, że jest to mieszkanie spółdzielcze - własnościowe, jego sprzedaż jest odrobinę bardziej skomplikowana. Właśnie dlatego zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zdecydować się na skup udziałów w nieruchomościach oferowany prze GRB Nieruchomości.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Małe mieszkanie

Post autor: hejna » sob lis 27, 2021 5:27 pm

Jeśli obecne mieszkanie jest dla ciebie za male, to sprzedaj je i kup większe. Możesz skorzystać z oferty firmy sprzedammieszkanie/com/ która zajmuje się skupem mieszkań. Sama miałam okazję korzystać z ich usług i jak najbardziej polecam. Zaproponowali mi najlepszą cenę.

unknown
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:53 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: unknown » śr lut 02, 2022 3:03 am

Od dłuższego czasu szukam mieszkania do wynajęcia w Krakowie, najlepiej jakby to była kawalerka, bo chcę się w końcu wynieść od rodziców. Na stronie tabelaofert/pl/mieszkania-na-wynajem/krakow znalazłam dwie ładne kawalerki w podobnej cenie i w przyszłym tygodniu będę je oglądać. Mam nadzieję, że na żywo będą tak same jak na zdjęciach to nawet nie będę się zastanawiała.

wojty
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:58 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: wojty » śr lut 16, 2022 8:24 pm

Jeśli mamy nieduży metraż mieszkania to każdy kąt jest ważny żeby go dobrze wykorzystać i zaaranżować. Dla mnie mieszkanko powinno być funkcjonalne i wygodne i takie właśnie mam w Warszawie. Już kilka lat mam własne 4 kąty i w sumie bezproblemowo mi się mieszka. Nawet zarządca nieruchomości per modum trafił mi się taki z prawdziwego zdarzenia, wszyscy mieszkańcy są zadowoleni.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: żubr » ndz lut 27, 2022 10:47 am

Jak najbardziej mogę polecić wam Wrocław Krzyki mieszkania . Jeżeli chodzi o zakup mieszkania to tutaj oferta jest naprawdę korzystna, więc jestem pewna, że wam się spodoba

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: ada » wt mar 01, 2022 8:04 pm

Jak już się będziecie przeprowadzać to warto skorzystać z pomocy firmy przeprowadzkowej transportplus/pl. Przeprowadzki na własną rękę są meczące. Ja mam trzy za sobą i nigdy więcej nie zrobię tego błędu! To jest stres i nic więcej. Pomoc firmy jest jednak nieoceniona.

mika
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 27, 2021 2:43 pm

Re: Małe mieszkanie

Post autor: mika » sob mar 05, 2022 4:05 pm

Nie ważne czy mieszkanie małe czy duże ale zazdroszczę tym którzy mieszkają we Wrocławiu bo to bardzo piękne miasto, osiedla też są tam wyjątkowo atrakcyjne, na przykład Nowe Miasto Jagodno, które teraz się buduje, to nowoczesne osiedle w bardzo dobrej lokalizacji

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Małe mieszkanie

Post autor: susan » pt mar 18, 2022 1:59 pm

Polecam także rzucić okiem na propozycje, które ma w ofercie deweloper lublin: galadom/pl/ . Moim zdaniem zakup takiego mieszkania to całkiem dobry wybór. Poza tym jest to nieruchomość prosto od dewelopera.

ODPOWIEDZ