Jaka muzyka do relaksu

fajnka
Posty: 55
Rejestracja: czw gru 17, 2020 7:27 pm

Jaka muzyka do relaksu

Post autor: fajnka » sob wrz 25, 2021 11:21 pm

Od pewnego czasu, najlepiej mi się odpręża słuchając Pendereckiego. Wybitny kompozytor z którego twórczością spotkałem się poprzez projekt pendereckisgarden/pl/pl .Można na nim spędzić wiele godzin, poznając też punkt widzenia na całość samego twórcy.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Jaka muzyka do relaksu

Post autor: hejna » czw sty 20, 2022 3:52 pm

Skoro mowa o muzyce, to może powiecie mi, jakie wzmacniacz lampowy zdecydowaliście się używać? Ja cały czas się zastanawiam, ale najprawdopodobniej skorzystam z tego rankingu vinyllove/pl/wzmacniacze-lampowe-do-1000-zl-ranking/ bo widzialam, że został bardzo rzetelnie przygotowany.

Agus39
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:45 pm

Re: Jaka muzyka do relaksu

Post autor: Agus39 » czw lut 17, 2022 8:30 am

Raczej coś spokojnego, no ale znam też osoby, które relaksują się przy konkretnych już utworach, takich typowo rockowych, metalowych. Co tam komu w duszy gra. Na pewno powinniście sobie sprawić porządny głośnik, to jest bardzo ważne jeżeli chodzi o przyjemne słuchanie muzyki. Jak jeszcze nie macie nic wybranego to mogę od siebie polecić homepod Jest to już zdecydowanie górna półka.

jola10
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:04 pm

Re: Jaka muzyka do relaksu

Post autor: jola10 » wt maja 24, 2022 8:26 pm

Ja akurat lubię poznawać nowe gatunki muzyczne i szukam artystów w internecie. Niedawno trafiłam na ten sklep preorder/pl/muzyka/11504,wlodi . Czytałam, że Włodi jest uznawany za prekursowara rapu ulicznego w Polsce, dlatego warto poznać jego twórczość. Zwłaszcza, że ma na koncie wiele sukcesów, a środowisko go ceni. Myślę, że to pozycja obowiązkowa dla każdego.

Lili
Posty: 125
Rejestracja: śr paź 28, 2020 7:23 pm

Re: Jaka muzyka do relaksu

Post autor: Lili » śr sie 31, 2022 7:24 pm

Każdy lubi coś innego, ja na przykład relaksuję się przy ciężkiej muzyce, dlatego jakość dźwięku w moim mieszkaniu musi być bardzo dobra. Pomyślałam, że zaopatrzę się w pułapki basowe. Tutaj takie znalazłam mega-acoustic/pl/oferta/pianki-akustyczne/pulapki-basowe/ . Pochłaniają one niechciane dźwięki i pogłosy, dzięki czemu muzyka czy filmy zyskują czyste brzmienie. Poza tym ładnie się prezentują i są nowoczesne.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Jaka muzyka do relaksu

Post autor: hejna » wt sty 10, 2023 7:37 am

Myślę, że warto zastanowić się rowniez nad zakupem głośnika. Na stronie https://sound-expert.pl/ranking-glosnikow-na-impreze/ pojawił się własnie ranking głośników imprezowych. z pewnością zainteresuje was to rownie mocno, jak mnie.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Jaka muzyka do relaksu

Post autor: zuzula12 » czw mar 02, 2023 3:41 pm

W jaki sposób się relaksujecie? Co sprawdza się u Was najlepiej?

miedź

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Jaka muzyka do relaksu

Post autor: bryza » pn lip 31, 2023 11:03 pm

Jesteś zainteresowany nauką śpiewu? Samodzielna nauka może być trudna, więc dlaczego nie rozważyć czegoś takiego jak lekcje śpiewu poznań? Dzięki odpowiedniemu szkoleniu możesz nauczyć się podstaw śpiewu, a nawet poprawić swoją technikę. Niezależnie od tego, czy chcesz śpiewać profesjonalnie, czy tylko dla zabawy, lekcje śpiewu mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

ODPOWIEDZ