Dobór kosmetyków

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: inezka » pt lut 26, 2021 8:54 am

Kupowałam na notino :) Krem kupiłam z shiseido, który jest aż 27% tańszy, działa bardzo fajnie na skórę napina ją... Dokładniej to ten kupiłam notino/pl/shiseido/shiseido-benefiance-wrinkle-smoothing-eye-cream-krem-pod-oczy-przeciw-zmarszczkom/ może się go wydawać mało... ale wierz mi wystarczy na długo bo jest bardzo wydajny.

werona
Posty: 31
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:58 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: werona » sob lut 27, 2021 10:47 am

A może koreańskie kosmetyki? Próbowałyście? Ja wiele razy czytałam o ich skuteczności ale dopiero niedawno kupiłam je w drogerii Kosmetyki z Ameryki kosmetykizameryki/pl/category/kosmetyki-azjatyckie. Bardzo duży wybór, przystępne ceny, jest też dużo promocji. Plus za szybka wysyłkę zamówień i sympatyczną obsługę.

latino
Posty: 94
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:32 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: latino » ndz mar 07, 2021 7:23 pm

A tutaj ziaja/com/ już zaglądaliście? Jest tam bowiem namiar na sklep z kosmetykami. Wybór jest ogromny. Myślę, że znajdziecie tam wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Macie tam ogromny wybór. Uważam, że obecnie warto zrobić zakupy online.

Norra
Posty: 192
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:54 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: Norra » wt mar 09, 2021 11:25 pm

A tak z nieco innej beczki, ale powiązanej... To jakie produkty przykładowo polecacie na hemoroidy? Ja słyszałam, że bardzo dobry ma być konopne24/pl/hemofit-zel-na-hemoroidy-kora-debu-z-rokitnikiem-100ml żel na hemoroidy kora dębu z rokitnikiem 100ml . Czy to prawda? Czy ktoś z was go stosował?

Kukułeczka
Posty: 4
Rejestracja: pt mar 12, 2021 10:15 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: Kukułeczka » ndz kwie 11, 2021 12:22 pm

"Osobiście uwielbiam kosmetyki z bielendy mają rewelacyjny skład i są w przystępnych cenach. Nie dawno zakupiłam sobie nawet na próbę takie saszetki z maskami POWER WIT.C

, serum rozświetlające, i POWER WIT.C ,serum nawilżające, bardzo fajnie sie sprawdzają . Moja buzia była nawilżona i pełna blasku
"

Amy9602
Posty: 81
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:16 am

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: Amy9602 » wt kwie 13, 2021 11:52 am

Zdecydowanie mogę polecić ofertę kosmetyków od biozdrowy/pl/pl/kosmetyki-naturalne/, gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne. Sama tam często kupuję produkty, bo moja skóra jest bardzo wrażliwa i potrzebuje dużego ukojenia. Dlatego zdecydowałam się właśnie na zakupy w tym sklepie.

lisica
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:59 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: lisica » ndz kwie 25, 2021 11:22 pm

a co powiecie na temat konopieizdrowie/pl/pl/producer/Annabis/27 kosmetyki konopne annabis? Wg mnie mają naprawde super jakościowo produkty w dobrej cenie. Są to kosmetyki, które w składzie zawierają olej konopny. Podobno super nawilżają i zmiękczają skórę.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: zuzula12 » pn kwie 26, 2021 10:08 am

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z kosmetykami to zdecydowanie mogę Wam polecić eveline/pl/wlosy , ponieważ sam korzystam z tych kosmetyków. Cenie je przede wszystkim za jakość w naprawdę rozsadnej cenie, a dodatkowo często mozna natrafić na promocję.

Awatar użytkownika
Yanek
Posty: 255
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: Yanek » czw lis 18, 2021 5:06 pm

Kosmetyki dawniej stosowałam różne i głównie każdy z nich był np. do twarzy, kolejny do rąk i był to dość kosztowny wydatek co miesiąc. Aktualnie stosuję tylko kosmetyki z masłem shea i tutaj już nie ma podziału czy może być stosowany na twarz, a wręcz przeciwnie - na wszystko. Ze strony https://oeparol.pl/maslo-shea-wlasciwosci/ dowiedziałam się jego właściwościach i od czasu stosowania nie mam problemów z suchą skórą i podrażnieniami - polecam.
Ludzie wierzą w raj, więc sprzedaje się go im w kolorowych, błyszczących opakowaniach.

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: susan » pt lis 19, 2021 11:20 am

Warto kupować kosmetyki w internecie. Przede wszystkim dlatego, że wybór jest bardzo duży i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam na przykład rzucić okiem na kosmetyki holika holika gudetama: lavandin/pl/pl/products/holika-holika-gudetama-lazy-easy-all-kill-2-kroki-maska-w-placie-7946.html .

ODPOWIEDZ