Dobór kosmetyków

Loxa
Posty: 230
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:53 pm

Dobór kosmetyków

Post autor: Loxa » pt lis 27, 2020 8:25 pm

Niestety często zły wybór kosmetyków może powodować problemy z włosami. Ja bym zaczeła od zmiany szamponu i odżywki. Zerknij sobie na produkty oferowane przez sklep internetowy Yasmeen yasmeen/pl/orientalne-inspiracje/ . Tu możesz zamówić bardzo dobre kosmetyki nie tylko do pielęgnacji włosów ale też twarzy i ciała.

dama
Posty: 236
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:52 am

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: dama » pn lis 30, 2020 5:41 am

Gdyby mi ktoś powiedział, że jestem śmieszna, bo myślę o kosmetykach z drogerii, to ja powiem tak - po co przepłacać u producenta, jak oni sobie mogą taniej skupować produkty? Kiedyś zresztą była taka zasada, że drogeria internetowa była droższa od producenta. A dziś? Nie jest tak w większości przypadków. Dlatego trzeba po prostu sprawdzać ceny i tu i tu,

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: bryza » czw gru 10, 2020 10:35 pm

Jakbyście się zastanawiali jakie kosmetyki są najlepsze do samoopalania to mogę śmiało stwierdzić że te od tanexpert24/pl/ . Pianki samoopalające są banalnie proste w aplikacji, przez co można je w domu stosować i nie pozostawiają żadnych smug czy plam

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: natala » wt gru 15, 2020 6:28 pm

Gdyby to było proste, to byśmy się tutaj przecież nie radziły, prawda? A nie jest to ani trochę proste, dlatego też wydaje mi się, że należy przede wszystkim spojrzeć, co i jak i próbować, próbować i jeszcze raz próbować. W zasadzie nie ma niczego lepszego, jak szukanie w takich perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-rak drogeriach.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: uno » śr gru 16, 2020 5:34 pm

Dobór kosmetyków jest dla mnie ważny bo od tego zależy jaką kondycję skóry będę mieć. Dlatego używam od niedawna tych eveline/pl/pielegnacja-twarzy/rodzaj-produktu/kremy-na-noc do twarzy bo są dużo lepsze niż te które do tej pory miałam. A mają atrakcyjne wyprzedaże właśnie.

AnkaBaj1
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:06 am

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: AnkaBaj1 » pt sty 08, 2021 6:03 pm

Jeśli poszukujecie dobrych kosmetyków do makijażu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj darmarsklep/pl/podklady-do-twarzy/loreal-infallible-24h-fresh-wear-podklad-125-natural-rose-30ml . Znajdziecie tam sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Przede wszystkim trzeba stawiać na jakość, aby ładnie wyglądać. Trwały makijaż, to podstawa.

bryza
Posty: 263
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: bryza » czw lut 18, 2021 6:35 pm

Ja kosmetyki dla córki zamawiam tylko z tej strony bee/pl/11257-mama-i-dziecko-kosmetyki-dla-dziecka. Dość długo szukałam odpowiednich i przeszłam masę sklepów aż trafiłam na to jedno miejsce. Żałuje tylko że tak próżnio

xuzi
Posty: 117
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:56 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: xuzi » czw lut 25, 2021 4:25 pm

ja mam cerę suchą więc z reguły sięgam po kosmetyki nawilżające. Jeśli chodzi o kremu to bardzo lubię tą nowość z eveline ( z serii rich coconut). Krem kupiłam niedawno w hebe i od tej pory stosuję go regularnie na dzień i na noc. Nawilża, regeneruje, pozostawia skórę wygładzoną i pełną blasku.

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: inezka » pt lut 26, 2021 8:26 am

nei wiem jak Wy ale ja ostatnio kupiłam sobie kilka luksusowych produktów. Chciałam zobaczyć jak to jest i czy faktycznie kremy pomagają na zmarszczki i są konkretne dla każdego o wiecie co ? Faktycznie! kremy pieknie wygładzają skórę i sprawiają, ze zmarszczki sa pięknie wygładzone.

lisica
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:59 pm

Re: Dobór kosmetyków

Post autor: lisica » pt lut 26, 2021 8:40 am

Szukałam właśnie niektórych produktów... i tez bym chciała cos lepszego, zaintrygowałaś mnie... gdzie kupiłaś w dobrej cenie i z jakiej marki ?

ODPOWIEDZ