Porządkowanie ogrodu i posesji

elmo
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 31, 2020 10:18 am

Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: elmo » wt mar 31, 2020 10:45 am

Nie wiem, jak Wy ale jak tylko przychodzi wiosna, to ja mam multum roboty w ogrodzie i na posesji. Zwłaszcza takiej porządkowej typu grabienie po zimie, mycie chodników czy kostki etc. Żeby ułatwić sobie pracę, to postanowiłem kupić w końcu myjkę ciśnieniową. Może coś wybiorę od marki Stiga: stiga/pl/sklep/utrzymanie-porzadku , bo mam ich kosiarkę i sprawdza się dobrze więc trzymają jakość. Jak to jest u Was z takimi porządkami ogrodowymi?

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:18 pm

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: Edi88 » pt cze 19, 2020 1:26 pm

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mojej oceny - ogrodowelilie/pl .

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: Tekla » wt sie 24, 2021 3:09 pm

Myślę, że warto również zainwestować w obrzeże ogrodowe. Firma Sammler, której oferta dostępna jest na stronie internetowej sammler/com/pl/ oferuje takie obrzeża produkowane w 100% z surowców wtórnych. Jeśli więc zwracacie uwagę na takie aspekty, jej oferta powinna Was zainteresować.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: uno » pt wrz 24, 2021 2:46 pm

Ja właśnie porządkuję mój ogród i posesję i robię na nową całą aranżację ogrodu. Szukam mebli, tutaj gardenspace/pl/meble-do-ogrodu widziałem że maj dość ładne stylowe meble. Zamawiał ktoś z was już coś od nich? Jak czytam to piszą że to rodzinna firma z dużym doświadczeniem na rynku.

krwawamerry
Posty: 180
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:16 am

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: krwawamerry » pn lis 01, 2021 8:25 am

A moze warto skorzystac z uslug jakiejs profesjonalnej firmy, która sie czyms takim zajmuje? ewa-pol/pl/sprzatanie/pielegnacja-terenow-zielonych/ zerknijcie sobie tutaj, ja wielokrotnie korzystalam z ich uslug i zawsze wszystko było wykonane ze starannoscia i w ustalonym terminie

kasiunia
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:24 pm

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: kasiunia » wt kwie 25, 2023 2:36 pm

Pamiętajcie aby korzystać z dobrej jakości materiałów. Pewnie w każdym ogrodzie mamy wiele elementów wykonanych z metalu ,w związku z czym mogą one łatwo ulec korozji. Oczywiście nie jesteśmy bezbronni w walce z korozją, mamy do dyspozycji dobrej jakości farby do rdzy .Okresowe malowanie tą farbą zapobiega niepożądanym reakcjom w jakie wchodzą elementy metalowe.

marietta0302
Posty: 305
Rejestracja: pt wrz 18, 2020 11:13 am

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: marietta0302 » sob kwie 29, 2023 3:42 pm

W takim razie, może przyda ci się farba altax do drewna ogrodowego ? Co prawda sama jeszcze jej nie używałam, ale szukałam już informacji na jej temat w sieci i muszę powiedzieć, że wydaje się być odpowiednia.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: zuzula12 » pn maja 15, 2023 10:06 pm

W moim ogrodzie spędzam sporo wolnego czasu.

przedszkole Bielsko-Biała

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Porządkowanie ogrodu i posesji

Post autor: susan » czw maja 18, 2023 11:51 am

Warto też wiedzieć, że istnieje taka możliwość jak ubezpieczenie mebli w domu i ogrodzie. Udało mi się nawet znaleźć artykuł o tej tematyce na blogu Ogrodolandii: https://ogrodolandia.pl/ubezpieczenie-m ... i-ogrodzie . Uważam, że warto się z nim zapoznać i wziąć taką opcję pod uwagę.

ODPOWIEDZ