Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Mały król
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 06, 2020 7:13 am

Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: Mały król » pt sty 08, 2021 12:32 pm

Jeśli rozglądacie się za maszynami rolniczymi, to zerknijcie tutaj kamarch/com/. Znajdziecie tu podajniki, mieszalniki i inne maszyny kamarch/com/produkty/zwijanie-ksztaltowanie-elementow-z-blachy/. Ich usługi pomogą wyposażyć Waszą firmę lub gospodarstwo. A producent jest sprawdzony, jego towary wysokiej jakości, więc Was nie zawiodą.

theside
Posty: 90
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:50 am

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: theside » pt sty 22, 2021 8:06 am

Kto wie, może mi się niedługo taki namiar przyda. Właśnie sprawdzam, jaka jest cena kukurydzy wymiana zdań na forum czytam. I jak się wszystko uda, to kto wie, może niedługo będę miała całe pole obsiane. Wiem, że tego brakuje dziś, więc czemu by nie. Tylko obawiam się o szkodniki, czy się jakieś nie pojawią.

bożenkaa
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:56 pm

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: bożenkaa » pt sty 22, 2021 2:01 pm

A gdzie kupujecie przykładowo pompy, czy wkłady denison ? Pytam, ponieważ szukam części hydraulicznych do moich maszyn firmowych. Zostało mi zlecone znalezienie ich i tak przeglądam różne strony... Z tego co widziałam tdfsystem/com oferują specjalistyczne artykuły hydrauliczne. Warto dokonać u nich zakupu?

dama
Posty: 236
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:52 am

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: dama » wt sty 26, 2021 7:58 pm

Nie znam się na tym, ale o tym, że mieszanie środków ochrony roślin jest skomplikowane, to słyszałam. Można powiedzieć, że nie wszyscy są w stanie sami zawalczyć o swoje dobro, a niektórzy naprawdę się starają i ja to rozumiem. Dlatego jak tylko mogę, wspieram lokalnych gospodarzy.

natala
Posty: 144
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:49 pm

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: natala » pt sty 29, 2021 9:42 pm

Myśląc o maszynach, na pewno warto się zastanowić na tym, co tak naprawdę można sobie w tym względzie zrobić, jakie zabezpieczenie, na przykład przed kosztami napraw. I na pewno dobry dostawca części takich jak sprzęgło zębate jest potrzebny. A z tym na pewno możecie do Technical się zgłosić.

Agus39
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:45 pm

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: Agus39 » sob lut 20, 2021 11:07 am

No to trzeba zainwestować w odpowiednie rozwiązania dedykowane do konkretnych zadań. Wiadomo, że to wy najlepiej wiecie co wam się przyda. W produkcji, też i innego rodzaju branżach prasa hydrauliczna 400 ton na pewno się przyda. Maszyny, siłowniki hydrauliczne są często wykorzystywane w przemyśle.

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: Tekla » śr mar 03, 2021 3:21 pm

Jeśli zajmujecie się również hodowlą zwierząt, to na pewno przydadzą wam się również rozdrabniacze do rozdrabniania komponentów paszowych. Dzięki nim pasza będzie miała odpowiednią strukturę, aby zwierzęta mogą ją dobrze strawić. Ja widziałam ostatnio takie rozdrabniacze do w ofercie firmy DOZAMECH na stronie internetowej dozamech/pl/16-rozdrabniacze. Polecam się w wolnej chwili z nią zapoznać :)

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: zuzula12 » wt mar 16, 2021 8:59 am

Polecam Wam stronę komatsu-czesci/pl, gdzie znajdziecie ofertę firmy Hydromotor Hydraulics, która jest czołowym importerem oryginalnych części zamiennych do pomp hydraulicznych. W ich ofercie znajdziecie części komatsu w zdecydowanie najlepszej cenie w Polsce.

Wiktoria
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 6:43 pm

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: Wiktoria » śr mar 24, 2021 9:58 pm

węże hydrauliczne wysokiej jakości zamówicie w firmie DraCon. Węże dostarczane są w wymaganej klasie czystości. Każdy wykonany przewód hydrauliczny, zanim trafi do klienta, poddany jest próbie ciśnieniowej. Pracownicy firmy DraCon służą pomocą w doborze przewodów do wymagań klienta.

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Maszyny dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa

Post autor: susan » pt mar 26, 2021 10:00 am

Musisz też pamiętać o wszystkich kwestiach związanych z BHP. Na szczęście w sieci można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat. Tutaj bhp-gabi/pl/n115,czym-sa-sorbenty-i-jak-dzialaja.html poczytasz między innymi o sorbentach. Warto dowiedzieć się, jak działają.

ODPOWIEDZ