szkoła języka angielskiego

andzik
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 16, 2021 11:21 am

szkoła języka angielskiego

Post autor: andzik » pn maja 31, 2021 5:38 pm

Jest kilka takich szkół w naszym mieście, ale zdecydowanie bym tutaj poleciła Early Stage earlystage/pl/pl/szkola/szczecin . Mają najlepsze podejście do swoich uczniów i fajne jest to że do każdego z nich podchodzą indywidulanie. Jeśli każdy ma czytać to każdy, jeśli chodzi o pracę domową to też każdy tutaj ma się udzielać itp.

Karla93
Posty: 45
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:06 pm

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: Karla93 » sob cze 12, 2021 11:12 am

Można i zadbać o naukę angielskiego u dzieci nie wykupując dodatkowych zajęć, korepetycji:) Jak wybierzecie dobrą szkołę podstawową to już w ramach programu nauczania będziecie mogli liczyć na sporo angielskiego z dobrymi nauczycielami. Ja pod tym kątem wybrałam Te Vizje Okopowa (podstawówka z Warszawy), a i tu jest przedszkole, nawet liceum z maturą międzynarodową.

Tekla
Posty: 401
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:19 pm

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: Tekla » śr wrz 22, 2021 10:15 pm

Jeśli ktoś z Was chciałby jak najszybciej nauczyć się języka angielskiego, bo na przykład planuje wyjazd za granicę, to najlepszy będzie chyba jakiś intensywny kurs angielskiego. Z tego, co się orientuję, to takie właśnie kursy organizuje na przykład Szkoła Językowa Ling Team. Działa ona w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Wrocław i Katowice. Sama planuję niedługo się na taki kurs zapisać ;)

Agus39
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:45 pm

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: Agus39 » ndz paź 17, 2021 11:34 am

Te Vizja rzeczywiście będzie tak dobrym wyborem dla każdego dziecka. Znam kilku rodziców, którzy poslali tam swoje dzieci i są bardzo zadowoleni. Nowoczesna szkoła z kompetentnymi nauczycielami to podstawa sukcesu jeżeli chodzi o naukę naszych pociech.

Awatar użytkownika
Yanek
Posty: 255
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: Yanek » pn paź 25, 2021 2:10 am

No inwestowanie w siebie to najlepsza inwestycja przecież. Ja sam osobiście inwestuję w rozwijanie własnych umiejętności. Dlatego korzystam z ofert studiów podyplomowych https://wwszip.pl/ . Mają tam najlepsze programy nauczania, a przy tym bardzo niskie ceny. Jeżeli chcecie korzystać z takich rzeczy to bardzo polecam.
Ludzie wierzą w raj, więc sprzedaje się go im w kolorowych, błyszczących opakowaniach.

żubr
Posty: 580
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:58 pm

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: żubr » czw gru 02, 2021 2:28 pm

My niedawno zapisaliśmy naszą córkę do przedszkola Tequesta. Tutaj ma zapewnioną wspaniałą opiekę, jest mnóstwo nauki i zabawy, a moje dziecko po prostu promienieje gdy idzie do przedszkola.

Amy9602
Posty: 81
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:16 am

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: Amy9602 » czw gru 16, 2021 10:13 am

Ja zdecydowanie polecam kursy językowe w szkole profi-lingua/pl/. Dbałość u ucznia na wysokim poziomie! Zakupiłam kurs dla syna w ramach prezentu urodzinowego. Lekcje bardzo mu się podobają, wciąż uczy się czegoś nowego. Widać, że się zaangażował. Wszystko to zasługa świetnego prowadzącego.

wojty
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:58 pm

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: wojty » sob sty 15, 2022 11:30 pm

Jeśli szukacie skutecznego sposobu na naukę języka angielskiego to ja dzięki youtube/com/watch?v=XaJt3BBams4 trafiłem na świetny kurs Aktywny Angielski. W nim nacisk kładzie się na głośne mówienie i ćwiczenia i to właśnie sprawia, że wszystko bez problemu zapamiętuje. Z resztą macie tam różne bezpłatne lekcje, obejrzyjcie koniecznie.

uno
Posty: 476
Rejestracja: śr paź 28, 2020 5:05 pm

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: uno » czw lut 03, 2022 10:52 pm

Póki co nie zapisuję się do żadnej szkoły językowej, a nauką angielskiego zajmuję się samodzielnie. Staram się czytać jak najwięcej na ten temat. Na stronie: nerdownia24/pl/nauka/czy-muzyka-moze-pomoc-w-nauce-jezyka-angielskiego udało mi się znaleźć wpis, z którego dowiedziałem się jak muzyka wpływa na naukę języka. Muszę przyznać, że nie miałem o tym pojęcia.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: szkoła języka angielskiego

Post autor: zuzula12 » czw cze 30, 2022 1:47 pm

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozwoju szkolnictwa w Polsce. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem zakupu nowoczesnej drukarki 3D, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy - eisystem/pl/ .

ODPOWIEDZ