Rehabilitacja

andzik
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 16, 2021 11:21 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: andzik » pn lut 07, 2022 9:57 pm

No w tym temacie odwiedzić najlepiej centrum medyczne Damiana damian/pl/rehabilitacja-warszawa/, gdzie sama otrzymałam pomoc w sprawie mojego kolana. Przyjrzeli się mojemu przypadkowi i na podstawie tego jak i doświadczenia doprali mi ciąg skutecznych zabiegów ;)

Tamir
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:55 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Tamir » pn lut 28, 2022 10:18 pm

Przede wszystkim ważne jest archiwum dokumentacji medycznej , dlatego koniecznie musimy zadbać by dokumenty były odpowiednio zabezpieczone.

zuzula12
Posty: 1261
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:10 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: zuzula12 » pt mar 25, 2022 1:29 pm

Polecam Wam wszystkim sprawdzić ofertę sklepu internetowego - helpmedi/com/pl/sklep/ , w którym znajdziecie najróżniejsze produkty, które pomogą Wam w trakcie choroby. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb, znajdziecie w niej m.in. aspirator ustny kataru.

ada
Posty: 460
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: ada » śr kwie 27, 2022 3:58 pm

Zobacz sobie ten sprzęt do rehabilitacji. Ja niedawno zamawiałam tam bieżnię i rowerek dla taty, który po operacji chce wrócic do dawnej sprawności. Wybór sprzętow jest duży i jakość jest super.

Katarsis
Posty: 60
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:05 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Katarsis » czw kwie 28, 2022 9:28 pm

Wiadomo,że jak mamy problem to rehabilitacja jest bardzo potrzebna, poza tym warto z niej korzystać, moja siostra ma problem od lat z kolanami, jeździ sporo na nartach i ma mocno przeciążone kolana, chodzi na rehabilitację do przychodni Nasz Lekarz. Tam mają bardzo nowoczesny sprzęt,dobrych rehabilitantów. Bardzo sobie chwali zabieg fali uderzeniowej. Pomaga jej.

inezka
Posty: 197
Rejestracja: śr lut 03, 2021 9:57 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: inezka » sob kwie 30, 2022 5:43 pm

Po tym jak złamałam nogę potrzebowałam rehabilitacji, żeby wszystko wróciło do normy. Udalam się do gabinet rehabilitacji i fizjioterpii w Krakowie rehapro/com/pl :) Fajne ćwiczenia, profesjonalny personel i naprawdę widać efekty ;)

Mniejsza1999
Posty: 282
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:43 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Mniejsza1999 » wt maja 24, 2022 8:31 pm

"Poszukujesz miejsca, w którym profesjonaliści zajmują się fizjoterapią uroginekologiczną, ortopedyczną, manualną oraz masażem?

Jeśli tak, to polecam ofertę fizjoterapii Kopalnia Zdrowia - kopalniazdrowia/com/ :)

Pracują tam doświadczeni ludzie, którzy na codzień pomagają skutecznie uporać się z naszymi dolegliwościami :)

Zobaczcie sami ofertę, będziecie zadowoleni :)
"

susan
Posty: 361
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: susan » wt maja 31, 2022 1:38 pm

Warto też od razu pomyśleć poważnie o zakupie sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Czy wiecie, gdzie takiego sprzętu szukać? Bardzo duży wybór ma sklep ortopedyczny: musi-med/pl/ . Polecam rozejrzeć się w ich ofercie.

hejna
Posty: 626
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:32 am

Re: Rehabilitacja

Post autor: hejna » śr cze 22, 2022 4:04 pm

A co powiecie na fizjoterapia Bydgoszcz rehabilitacjamolski/pl ? Czy ktoś z was miał już okazję tutaj chodzić na zabiegi i wizyty do fizjoterapeuty? Z tego co widziałam, to jedyny szanowany gabinet w mojej okolicy.

Katarsis
Posty: 60
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:05 pm

Re: Rehabilitacja

Post autor: Katarsis » śr cze 22, 2022 6:28 pm

Jeśli ktoś z okolic Torunia ,to warto iść do przychodni Nasz Lekarz. Tam mają wielu specjalistów i dobrych rehabilitantów. Moja mama chodzi tam na rehabilitację, gdyż ma problemy z kręgosłupem. Bardzo zadowolona z efektów leczenia.

ODPOWIEDZ